Partneři

Na této stránce se budou objevovat odkazy na zajímavé webové stránky nejen o Rusku.

Chorvatsko je oblíbenou dovolenkovou destinací Rusů, zvláště po problémech v Egyptě a Turecku. Navštívit můžete i anglickou verzi webu o Chorvatsku.

Chcete-li zůsta v České republice, pak zkuste navštívit webový stránky s tipy na výlety po Česku. Určitě si vyberete nějaký pěkný cíl.

Víte jak vypadají státní vlajky států nejen bývalé Ruské federace? V tomto rozsáhlém atlasu vlajek naleznete též regionální vlajky - vlajky států USA, spolkových zemí Německa, Francie nebo vlajky krajů ČR atd. Naleznete zde i vlajky měst České republiky a online zeměpisné znalostní testy. K jednotlivým zemím jsou uvedeny podrobné údaje o ekonomice, geografii apod.

Máte přehled dopravních značek? Jako řidiči automobilu, motorky nebo i jako cyklista či chodec, byste je měli znát. Na webu se kromě obrázků značek dozvíte i základní údaje z vyhlášky.

Potřebujete spustit, otevřít nebo upravit nějaký soubor a nevíte jak na to? Odpověď naleznete na na partnerských stránká se seznamem přípon souborů. U každého z asi 100 typů souborů je uveden krátký popis a seznam aplikací pro spuštění nebo editaci.

Chcete před spaním potěšit vaši přítelkyni, přítele, kamarádku, kamaráda, kteří jsou daleko? Pošlete jim jen tak smsku na dobrou noc. Výběr krátkých romantických textů naleznete na našich partnerských internetových stránkách.

Chcete potěšit sebe? Trochu se zasmát? Zkuste staré nekorektní vtipy o politice, chlapech, hokeji. Murphyho zákony nebo židovské anekdoty určitě zlepší vaši náladu.