Naše tipy

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, politici, rodinné a příbuzenské vztahy, křesťanství, záliby a hobby, umělci a umění, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, sportovci a sportovkyně, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, filozofie, politika, osobnosti, lékařství, fikce a fantasy, školství a vzdělávání, národnost, psychologie, vlastnosti atd.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země Afriky, země východní Asie, země jižní Asie, země Severní Ameriky apod.

Informace

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Kameňáky, černý humor, fórky, ftipy, frky, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, černý humor, fórky, ftipy, frky, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipné hádanky, černý humor, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipné básničky, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, anekdoty o politice apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, zdarma, webovky, Seznam přípon a koncovek souborů, Cestovatelské tipy na cesty, Přehled vlajek USA, Vlajky států obrázků, Kliparty zdarma, Biografie, životopis Christina Ricci, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, školství, info, Hry pro kluky

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

World wide web, internet

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Keywords:multimédia, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, doporučujeme, Nejlepší online hry zdarma, Natalie Portman, Biografie slavných osobností, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Dopravní značky, Ekvádorská vlajka, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Superhry a hry online zdarma, kuriozity

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Náš tip

Moudra, úsloví, výroky, rčení, motta, přísloví, hlášky

Citáty slavných osobností, Moudra, úsloví, výroky, rčení, motta, přísloví, hlášky, . Naleznete zde citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o životě od různých známých osobností.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - full HD tapety na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Nejlepší pozadí na plochu zdarma. lze použít v tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, smartphone, phablet, počítač, PC, monitor, displej, mobil, notebook a pro operační systémy Windows 2000, Java ME, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, FreeBSD, Windows NT, Android, Windows Me, Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8. Počítačové tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, noční města, sportovní pozadí, budovy a stavby, příroda, krajina, hudební tapety, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, auta, dopravní prostředky, rostliny, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie. Dostupné velikosti jsou 1600x900, 1280x800, 360x640, 640x480, 1152x864, 800x1280, 1280x854, 2560x1440, Full HD 1080x1920, 1024x768, 360x760, 2048x1536, 1920x1080 Full HD, 1920x1440, 1600x2560, 2160x3840 atd.

Klíčová slova: Státní vlajky zemí, zábava, cestování, Biografie Heather Locklear, webové stránky, Vše o Vánocích, tipy, Tým NHL New York Islanders, Full HD wallpapery ke stažení, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, URL, A

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Florida Panthers, Boston Bruins, Generalissimus, Zavražděn, Stoletá válka, Hudebnice, Hejtmani, Dramatik, Gymnasté, Prezident USA, Češi, Dabérka, AIDS, Trest smrti, Ekonom, Philadelphia Flyers, Malíř, Historik, Protektorát, Avangard Omsk, Čeští králové, Teolog, Vojevůdce, New Jersey Devils, Pittsburgh Penguins, Itálie, Česká královna, Sebevražda, Vražedkyně, Orlík, Vrah, Kancléř, Závodník, Romantismus, Mluvčí, Faraon apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Anekdoty, vtípky, vtipné texty, fóry, frky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtípky, vtipné texty, fóry, frky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o facebooku, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, židovské anekdoty, kameňáky, frky o zvířatech apod.

Doporučené odkazy

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Kameňáky, vtípky, fórky, černý humor, frky, vtipy

Potřebujete se naladit? Kameňáky, vtípky, fórky, černý humor, frky, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O ženách, Vtipy o cikánech, O Němcích, Frky ze života, Vtipné hádanky, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O Somálcích, O manželství, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O škole, O Slovácích, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech apod.

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Colorado, New York, Illinois, Kalifornie, Oregon, Montana, Aljaška, Iowa, Indiana, Mississippi, New Hampshire, Louisiana, Michigan, Jižní Karolína, Arizona, Wyoming, Tennessee, Kansas, Minnesota, Missouri, Massachusetts, Nevada, Utah, Jižní Dakota, Maryland, Nebraska atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Hry pro dívky online, Tapety na plochu PC, K, V, Obrázky vlajek měst ČR, Kubíkova originální osobní stránka, humor, počítače, K

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Počítačové tapety pro Windows - pC pozadí pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Počítačové tapety pro Windows. doporučujeme pro displej, PC, phablet, smartphone, notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon, monitor, počítač, tablet, mobil a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows 2000, SUSE Linux, Windows 10, Slackware, Mac, Windows Server 2012, Linux Mint, Chrome OS, Android, Windows 95. Pozadí na PC z kategorií velkoměsta a noční život, Formule 1, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, květiny, motorky, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, flóra, stromy, nature - příroda, fantasy, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, fraktály, free wallpapers. Vyberte si rozměr z 320x568, 1024x600, 1680x1050, 1366x1024, 1280x1024, 1600x2560, 2048x1536, Full HD 1080x1920, 768x1024, HD 1280x720, 2560x2048, 2560x1600, 1800x1440, 1600x900, 1200x1920, 1440x960 atd.

Nejlepší online hry zdarma

Zkuste nejlepší online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Karetní hry, Bojové gamesy, Postřehové, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Logické a tak podobně.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Super online flash hry

Vyzkoušejte super online flash hry Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oddechové, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Logické, parkování - parkovačky, Strategie, Bojové online gamesy, Klasické, Karetní, Velikonoční hry, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Závodní a podobně.

Síť

Klíčová slova: volný čas, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, pro dospělé, Dopravní značení, Obrázky zdarma, Mozambique, Webové online testy zdarma, weby, odkaz, výukové pomůcky, Stručný slovník pojmů a termínů, M, París Saint-Germain F.C., 6

Několik fórů na závěr. Vtip Supermarket: Proč se homosexuál celý natěšený žene do supermarketu? V počasí říkali, že má přijít teplá fronta.

Řekové uvažují nad zavedením daně za využití Pythagorovy věty.

Miláčku, nechceš řídit?

Další odkazy:

Cestování po Evropě
Vánoční obrázky ke stažení
Tipy na užitečné weby
Indonéská Jakarta
Kalkata
Partnerské internetové stránky
Juventus FC - italský fotbalový klub
Doporučené odkazy
Svobodný software
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Chelsea Football Club
Obrázky letadel na plochu PC zdarma ke stažení
Odkazy na partnerské weby
O filmech Avatar 1 a 2
Omalovánky k vytisknutí

Děkujeme vám za vaši návštěvu.