Tipy na zajímavé weby, počítače a internet

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete parkování - parkovačky, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Strategie, Klasické, Závodní, Logické, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Bojové online gamesy a podobně.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak převést, v čem spustit, jak přehrát, jak spustit, čím prohlížet, jak konvertovat, kterak editovat, jak vytvořit, jak otevřít, jak importovat soubory následujících typů: obrazy disků, spustitelné soubory, video soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, systémové soubory, dokumenty, internet a web, komprimace dat, grafiku apod.

Náš tip, počítače a internet

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Super online kvízy

Zahrajte si super online kvízy. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vtípky, ftipy, vtipy, vtipné texty, frky, fóry

Chcete se pobavit? Vtípky, ftipy, vtipy, vtipné texty, frky, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, židovské anekdoty, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, černý humor, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipy o facebooku apod.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Nejhranější online hry zdarma, Online testy a kvízy zdarma, odkaz, Austria, URL, kuriozity, V, Andrés Iniesta, doporučujeme, Hry pro nejmenší děti online zdarma, internetové stránky, Super online kvízy

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Síť, počítače a internet

Motta, bonmoty, přísloví, úsloví, rčení, hlášky, výroky

Slavné citáty, Motta, bonmoty, přísloví, úsloví, rčení, hlášky, výroky, z kategorií citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o přátelství, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o dobru od různých známých osobností.

Online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Karetní, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Logické, Hry na vaření a smažení, Závodní, Strategie, Velikonoční hry, Klasické, Sportovní, parkování - parkovačky, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Oddechové a podobně.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií fyzika, technika, rostliny, věda, zkratky, literatura, český jazyk, matematika, zločin a právo, školství, filozofie, různé, politika, psychologie, chemie, nástroje, stavebnictví, účetnictví, nápoje, příroda, ekonomie a ekonomika, latina, nemoce, počítače atd.

Keywords:Přehled zkratek a akronymů, Full HD tapety na PC zdarma, Státní prapory všech států, linky, Sexy Katherine Heigl, Online web Hry zdarma bez registrace, pro dospělé, Wallpapers na plochu počítače, Windows wallpapers, zadarmo, cestování, zdroje informací

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Nejhranější online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Barbie hry, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Adventury, Logické hry, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Deskovky, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Oblíkačky apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Online adventní magazín - online adventní magazín

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční zábava, adventní všehochuť, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční koledy, Santa, Staroměstské náměstí, Osvětlení do oken, Ježíšek, Vánoční ubrusy, Vánoční svařák, Kuba, Ostrava, Text, Štědrý den, Špalda, SMS, Adventní svícen, Ohňostroj, Vánoční svíčky, Písnička, Papírový vánoční stromek, Umělý vánoční stromek, Vánoční kaktus, Pastýř, Vídeňský punč, Filmy, Adventní trhy, Řetězy, Samolepky, Osvětlení, Bůh, Sám doma, Vánoční filmy, Linux apod.

Frky, vtípky, černý humor, vtipné texty, vtipy, anekdoty

Potřebujete se uvolnit? Frky, vtípky, černý humor, vtipné texty, vtipy, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipné hádanky, O mužích, O Němcích, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O Windows, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, O manželství, Frky o tchýních, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O ženách apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Klíčová slova: č, odkazy, pro děti, Kliparty a obrázky, Webové online testy zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, volný čas, Topmodelky a celebrity, školství, Super online kvízy, Vlajky spojených států amerických, Kliparty pro Office

Členské země americké federace

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Oklahoma, Montana, Nebraska, Texas, Wisconsin, Colorado, Georgie, Nevada, Indiana, Havaj, Delaware, Rhode Island, Pensylvánie, Illinois, Aljaška, Severní Karolína, Vermont, Alabama, Missouri, Západní Virginie, Washington, Oregon, Arizona, Michigan, Kansas, Maine atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, muži, osobnosti a lidé, hmyz, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, ptáci, náboženství, nápoje, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, stavby, sport, symboly, ovoce, láska, přístroje, věda, rostliny, květiny, mapy atd.

Hry pro dívky online

Všem hráčům doporučujeme hry pro dívky online. V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Akční hry, Postřehové, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Informace, počítače a internet

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Klíčová slova: Dopravní značky, Online adventní magazín, webovky, Celebrity Catherine Bell, Dopravní značení, PC pozadí pro Windows, weby, Thierry Henry, F, info, internet

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

černý humor, vtipné texty, kameňáky, vtípky, fórky, ftipy

Chcete se pobavit? černý humor, vtipné texty, kameňáky, vtípky, fórky, ftipy. vás dostanou. Vtipy z kategorií vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, černý humor, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipné hádanky apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako politika, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, přezdívky, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, nadpřirozené osoby, psychologie, historie, Spisovatelé a básníci, žurnalisté a novináři, rodinné a příbuzenské vztahy, věda, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, vlastnosti, osobnosti, školství a vzdělávání, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství atd.

World wide web, internet, počítače a internet

Klíčová slova: humor, multimédia, hyperlinky, Členské země americké federace, R, Tapety na plochu hudba, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, počítače, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zeměpis, Státní vlaječky, prapory, Skvělé hry online zdarma, Luis Suárez uruguayský fotbalista, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Horoskop: Nevěřim na horoskopy.

KŘESŤANSTVÍ: Máš dvě krávy. Jednu dáš sousedovi. SOCIALISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a zavře tě. KOMUNISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka. EVROPSKÁ UNIE: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, podojí druhou a mléko zahodí. TRADIČNÍ KAPITALISMUS: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu. ČESKÝ KAPITALISMUS: Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1600 mil. Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy, ale kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci. AMERICKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil proč kráva chcípla. FRANCOUZSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři. JAPONSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě. ČÍNSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval. BRITSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Obě jsou šílené. ITALSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak jdeš na oběd. RUSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě. Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.

Prijde clovek do baru v nejvyssim patre mrakodrapu. Vypada to tam slusne, tak si prisedne k pultu, objedna si a da se do reci s chlapikem vedle. "Jsem tu poprve, stoji to tu za to?" "Jo, ja jsem tu furt. Je to tu vazne mimoradné misto." "V cem?" "Vidis tamhleto okno? To treti zleva? Vitr tu narazi na stenu budovy tak zvlastnim zpusobem, ze kdyz vyskocis ven, uletis jenom par metru a hodi te to zpatky." "Ale to prece nejde." Chlapik se misto odpovedi zvedne, otevre okno a vyskoci. A opravdu - uleti sotva deset metru, zastavi se ve vzduchu a proleti oknem zpatky dovnitr. "Je to sranda, mel bys to taky zkusit," rekne a vrati se k baru. Clovek zavaha a pak proskoci otevrenym oknem. Deset metru, dvacet, tricet, padesat... a plac, rozmazne se o chodnik. Barman se nakloni k chlapkovi a utrousi: "Poslys, Supermane, ty kdyz se napijes, ses vazne pekna kurva!"

Další odkazy:

Kalkata city
Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma
Tipy na užitečné weby
Sexy Kristin Kreuk
Biografie Eri Aikawa
Odkazy na užitečné webové stránky
Singer Britney Spears
Odkazy na partnerské weby
Associazione Calcio Milan
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázek Fitness
Kelly Clarkson
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Online virtual internet casinos
Roleta casinos Roulette

Děkujeme vám za vaši návštěvu.