Tipy na zajímavé weby, volný čas a zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, herci a herečky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Prezidenti ČR, Nežijící, Kancléř, Archivář, AIDS, Maršál, Hejtmani, Ministři, Američané, Antropolog, Pedagog, Rakousko-Uhersko, Textařka, Boston Bruins, Fotograf, Žijící, Slovák, Prezident USA, Washington Capitals, Itálie, Komik, Ministr, Architekt, Básníci, Československo, Sochař, Kněz, Nobelova cena, Spisovatel, Country, Exilový prezident, KHL, Egypt, Křesťanství, Voják, Vůdce apod.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako smajlíci a emotikony, sport, květiny, stavby, Vánoce a Advent, zvířata, hudba, nástroje a přístroje, láska, auta, symboly, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, nápoje, zelenina, halloween, rostliny, věda, dopravní prostředky, ptáci atd.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom navštivte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Recepty, Německy, Anděl, Koleda, Vídeň, Plzeň, Lego, Květiny, SMS, Jesličky, Přání, Jezulátko, Přáníčko, Linux, Milka, Ohňostroj, Sám doma, Vánoční ubrusy, Písnička, Kavkazská jedle, Vánoce, Vánoční tapety, Televize, Vánoční koledy, Rostliny, Tichá noc, Strom, Blahopřání, Vánoční ozdoby, Vánoční kaktus, K Vytisknutí apod.

Náš tip, volný čas a zábava

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Hry pro nejmenší online

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Logické a tak podobně.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Klíčová slova: V, Stručný encyklopedický slovník, Stručný encyklopedický slovník, doporučujeme, Obrázky k jmeninám, Obrázky, kliparty, Tapety na PC zdarma ke stažení, Pozadí na plochu počítače, Obrázek prasátkové vejce, multimédia, Vlajky států USA, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, výukové pomůcky

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: věda, stavebnictví, politika, psychologie, zkratky, zločin a právo, literatura, software, náboženství a křesťanství, kultura, účetnictví, internet, latina, rostliny, nemoce, nástroje, technika, hardware, matematika, počítače, školství, fyzika, různé, filozofie atd.

Pozadí na plochu počítače - wallpapery na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na plochu počítače. vhodné pro phablet, PC, monitor, obrazovka počítače, tablet, smartphone, displej, notebook, mobilní telefon, počítač, mobil a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows 7, Windows 10, Windows NT, Windows XP, Linux Fedora, OSX, Java ME, Windows 10 Mobile, Windows Me, Chrome OS. Full HD pozadí ke stažení z kategorií vesmír, kosmos, zvířata, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, flóra, stromy, fraktály, oceán, moře, pláže, nature - příroda, sportovní a závodní auta, motorky, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, květiny, ptáci, Rally, závody aut, fantasy. Zvolit si můžete z velikostí 2560x2048, 375x667, 854x480, 1600x1200, 1920x1280, 360x720, 1800x1440, 1080x1800, 393x786, 1920x1440, 2160x3840, 1280x800, 360x640, 1920x1200, 1152x864, 1152x768 atd.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Běžte na hry pro nejmenší děti online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Strategie, Stolní a deskové hry, Animace, Relaxační hry, Logické hry, Karetní hry, Závody aut, Sportovní hry, Střílečky, Postřehové hry, Bojové hry, Pro dívky, Akční hry, Hry pro děti a tak dále.

Keywords:linky, F, internetové stránky, internet, Ashanti, Hry pro nejmenší online, školství, odkaz, Obrázek Velikonoční vajíčko, A, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, V

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak převést, v čem upravit, jak exportovat, jak vytvořit, jak spustit, v čem spustit, jak importovat, čím zobrazit, jak přehrát, jak otevřít soubory těchto typů: grafiku, koncovky souborů, písma, fonty, internet a web, obrazy disků, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, hudební audio soubory, šablony dokumentů, konfigurační soubory, systémové soubory apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Síť, volný čas a zábava

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj apod.

Moudrosti, bonmoty, hlášky, myšlenky, úsloví, přísloví, moudra

Slavné citáty, Moudrosti, bonmoty, hlášky, myšlenky, úsloví, přísloví, moudra, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o zlu od různých známých osobností.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Klíčová slova: webové stránky, weby, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Obrázek Velikonoční beránek, webovky, zdarma, Staré hry online, Hody, hody, doprovody, šťastné Velikonoce!, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zdroje informací, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Online testy zdarma bez registrace

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Vtipné texty, vtípky, vtipy, fórky, černý humor, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtipné texty, vtípky, vtipy, fórky, černý humor, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Němcích, Vtipné hádanky, O Slovácích, O škole, O manželství, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, O Windows, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O ženách apod.

Internet, síť, volný čas a zábava

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení apod.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Severní Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země východní Asie apod.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online . Mj. na webu naleznete Pro dívky, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Střílečky, Animace, Sportovní hry, Akční hry, Logické hry, Karetní hry, Adventury, Hry pro děti, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče a tak dále.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro PC, obrazovka počítače, mobil, mobilní telefon, ultrabook, phablet, tablet, notebook, monitor, smartphone, displej a pro operační systémy Windows 95, Chrome OS, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, OSX, Windows 2000, Windows 10, Apple iOS (iPhone), macOS, Windows 7, Linux Fedora. Full HD wallpapers na PC z kategorií operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, auta, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, budovy a stavby, příroda, krajina, květiny, kytky, dopravní prostředky, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, noční města, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže. Vyberte si rozměr z 360x760, 1280x854, 800x600, 1024x768, 2560x2048, 1152x768, 1536x864, 1920x1200, 375x667, 1600x1200, HD 1280x720, 1152x864, hi res 2560x1920, širokoúhlé 1366x768, 1280x1024, 320x568 atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Klíčová slova: zajímavosti, Prapory všech zemí světa, Seznam vlajek amerických států, Biografie Rachel Stevens, Seznam přípon a koncovek souborů, Seznam přípon a koncovek souborů, Kliparty pro Office, Krásná malovaná vajíčka, pro děti, URL, M

Tapety na PC zdarma ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. vhodné pro ultrabook, monitor, displej, PC, tablet, mobil, obrazovka počítače, notebook, mobilní telefon, smartphone, phablet a pro operační systémy Linux Mint, Windows 2000, SUSE Linux, FreeBSD, Windows 7, Linux Fedora, Mac, Windows 10, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Red Hat Linux. Tapety na plochu počítače z kategorií dopravní prostředky, motorky, motocykly, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, hudební tapety, rostliny, moře, oceány, pláže, noční města, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, wallpapery, květiny, kytky, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, auta, letadla, Roztomilá zvířátka. Mnoho verzí a velikostí jako 1152x1920, 1600x900, 1024x600, 1600x2560, 393x786, 360x760, 375x812, 412x846, 1536x2560, 1920x1200, 1280x1024, 1152x768, 1600x1200, 1440x960, 2560x1600, 1280x800 atd.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma Vybírejte z kategorií Logické hry, Střílecí hry, Adventury, Letecké simulátory, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Deskovky, Oblíkačky, Hannah Montana, Barbie hry, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Informace, volný čas a zábava

Klíčová slova: cestování, Státní vlaječky, prapory, Životopisy slavných osobností, Databáze osobností Kdo je to?, počítače, Online velikonoční blahopřání, obrázky, texty, Online adventní magazín, volný čas, Online testy a kvízy zdarma, hyperlinky, Životopisy slavných osobností, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Velký pátek, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Bouřka: Sakra bouřka, pojď schováme se pod ten smrk …

Ministr financí Kalousek navrhuje ve vládě: "Co kdybychom zavedli novou daň z topení uhlím?" "Ale prosím vás," namítá ministr zdravotnictví Julínek, "Uhlí je už tak drahé, že většina pracujících lidí a důchodců vůbec netopí a jejich rodiny jsou trvale nachlazené!" "Tak zavedeme daň z nachlazení," nedá se odbýt Kalousek.

"Bolí mě ucho," stěžuje si dívka na lavičcce v parku mladíkovi. Ten ji na ucho políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Ani trošku!" Po chvíli ji bolí za krkem. Mladík ji tam políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Už ne!" Vedle na lavičce sedí starší pán, nakloní se k mladíkovi a má dotaz: "Promiňte, a hemeroidy také lečíte?"

Další odkazy:

Cestovatelské stránky
Obrázky k svátku, texty k jmeninám
Odkazy na zajímavé weby
Vlajka Bavorska
Celebrity Jessica Alba
Odkazy na užitečné webové stránky
Klipart zlatá kraslice
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přáníčka k výročí svatby
Odkazy na partnerské weby
Přáníčka k svátku a jmeninám
Kasino
Tipy na zajímavé weby
SMS přání k jmeninám podle jmen
Obrázek barevná kraslice

Děkujeme vám za vaši návštěvu.