Dále doporučujeme, hry i všeobecné informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: software, nemoce, různé, rostliny, sport, chemie, matematika, stavebnictví, cestování, kultura, věda, literatura, účetnictví, internet, fyzika, materiály, nástroje, jídlo, nápoje, příroda, ekonomie a ekonomika, politika, hardware, lékařství a medicína atd.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Vtipné texty, černý humor, vtípky, ftipy, fórky, fóry

Zkuste vypnout! Vtipné texty, černý humor, vtípky, ftipy, fórky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o metanolu, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipné básničky, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, černý humor, fóry o homosexuálech, kameňáky apod.

Klíčová slova: zeměpis, Dopravní značky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Sexy Nikki Cox, Městské a obecní prapory obcí ČR, školství, pro děti, Hanoj city, Online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Přehled zkratek a akronymů, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Online vánoční webzine - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Papírový vánoční stromek, Kameňák, Ježíšek, Vánoce, Jmelí, Křesťanství, Milka, Štědrý den, Adventní věnec, Korálky, Sám doma, Vánoční filmy, Jmenovky, Text, Václavské náměstí, Vánoční stromek, Striezelmarkt, Francouzsky, Tisk, Drážďany, K Tisku, Samolepky, Omalovánky, Desktop, Vánoční ozdoby, Plocha, Zdraví, Husarské knoflíky, Blahopřání, Keramický adventní věnec, Řetězy apod.

Síť, hry i všeobecné informace

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Virginie, New Jersey, Ohio, Nebraska, Montana, Illinois, Georgie, Mississippi, Oklahoma, Jižní Dakota, Západní Virginie, Nevada, Minnesota, Wisconsin, Alabama, Delaware, Pensylvánie, Utah, Maine, Oregon, Tennessee, Texas, Kansas, New Hampshire, New York, Idaho atd.

Keywords:B, internetové stránky, info, Online zeměpisné testy zdarma, Velikonoční blahopřání, Životopisy slavných osobností, č, Super online kvízy, Jeu de hasard, zadarmo, humor, zábava

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: země EU, fyzikální jednotky, okresy České republiky, hudební zkratky, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, měny, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, obecné zkratky, firmy a společnosti, týmy NHL apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Informace, hry i všeobecné informace

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Blízkého východu, země Afriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země východní Asie, Antarktidy, země jižní Asie apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nemoce, politika, náboženství a křesťanství, materiály, software, zločin a právo, matematika, školství, chemie, počítače, hardware, příroda, literatura, jídlo, český jazyk, nápoje, sport, cestování, stavebnictví, technika, různé, účetnictví, latina, lékařství a medicína atd.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Vaření a smažení, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Hry s koňmi, Deskovky, Barbie hry, Oblíkačky, Auta a závodní, Omalovánky, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry apod.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, Vlajky jednotlivých států USA, M, Sexy Kristin Kreuk, Přehled formátů souborů, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, zdarma, Velikonoční pozadí na plochu kuřátka, Pozadí na PC ke stažení, weby, V, Pozadí na PC ke stažení

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Bonmoty, aforismy, výroky, rčení, moudra, motta, myšlenky

Citáty slavných osobností, Bonmoty, aforismy, výroky, rčení, moudra, motta, myšlenky, z kategorií citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o ženách od různých známých osobností.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj apod.

Super online flash hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Skákačky a hopsačky, Akční hry, Sportovní hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Logické hry, Adventury, Relaxační hry, Hry pro děti, Střílečky, Hry pro dva hráče, Závody aut, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Strategie a tak dále.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Wallpapers na plochu PC - tapety na PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na plochu PC. lze použít v displej, smartphone, mobilní telefon, počítač, mobil, obrazovka počítače, notebook, PC, monitor, tablet, ultrabook a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Red Hat Linux, Mac, Windows 10 Mobile, Windows 98, Windows 2000, Windows NT, Windows 10, Linux Fedora, Windows 7. Obrázky ke stažení z kategorií voda a bubliny, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, hudební tapety, motorky, motocykly, sportovní pozadí, noční města, zvířata, auta, rostliny, jídlo a nápoje, květiny, kytky, budovy a stavby, wallpapery, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka. Stahujte v rozlišení 375x812, 1024x600, 1280x854, 360x760, HD 1280x720, 1536x864, 1536x2048, 2560x2048, 2048x1536, širokoúhlé 1366x768, 1440x960, 1680x1050, 393x786, 1280x800, 640x480, 360x640 atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Klíčová slova: Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, doporučujeme, URL, Selena Gomez, Online životopisy, biografie, tipy, Přehled států světa a jejich vlajek, Krásná malovaná vajíčka, zajímavosti, Slovník pojmů Co je to?, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Online hry pro děti zdarma

Zahrajte si online hry pro děti zdarma. Mj. na webu naleznete Akční hry, Logické, Strategie, strategické hry, Postřehové, Bojové gamesy, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, výstražné značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak importovat, jak vytvořit, jak exportovat, jak převést, jak otevřít, kterak editovat, čím prohlížet, v čem upravit, jak konvertovat, jak přehrát následující typy souborů: hudební audio soubory, dokumenty, obrazy disků, koncovky souborů, písma, fonty, konfigurační soubory, grafiku, systémové soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, internet a web apod.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Klíčová slova: Wallpapers na plochu PC, Webové online testy zdarma, volný čas, Seznam přípon a koncovek souborů, Dopravní značky, Online hry zadarmo, výukové pomůcky, Super online flash hry, zdroje informací, Online vánoční webzine, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Kliparty zdarma ke stažení, Tým NHL Vancouver Canucks, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Tisková chyba: Upozornění: na letácích ČSSD došlo k tiskové chybě: uvádí se, že v případě jejich vítězství "každý důchodce dostane 13. důchod". Správné znění je "každý 13. důchodce dostane důchod". Za prohození slov se tiskárna omlouvá.

Sakra bouřka, pojď schováme se pod ten smrk …

Čtyři přátelé vyrazili hrát golf. Jeden se zdržel v klubu a tak ti ostatní šli napřed a vyprávěli si o osudech svých dětí: "Můj syn si udělal docela jméno ve stavebnictví. Začal jako tesař a vypracoval se, teď má vlastní stavební firmu. Je tak úspěšný, že loni dokonce daroval svému příteli kompletní nový barák." Druhý se přidává: "To můj synek začínal jako prodejce aut a teď je spoluvlastníkem celé sítě prodejen a vydělává tolik, že k vánocům dal kamarádovi nejnovější model Lincolna." Třetí pak vypráví o synovi, který se stal burzovním obchodníkem a teď dělá takové obchody, že si mohl dovolit věnovat jednomu svému kamarádovi portfolio nejlepších akcií za dva milióny." Když konečně dorazil čvrtý hráč, jeden mu říká, že si povídali o úspěších svých dětí a ptá se, jak si vedl jeho syn. Tak on tedy začne: "No, víte, abych pravdu řekl, nejsem nějak potěšen životní cestou svého syna. Už čtrnáct let dělá kadeřníka, a jak jsem nedávno zjistil, je homosexuál. Ale na druhou stranu je asi docela dobrej, protože jeho poslední tři partneři mu věnovali barák, auto a balík akcií."

Další odkazy:

Velikonoční omalovánka Zajíček s vajíčky
Historie cestování
Zajímavé webové stránky
Casino en línea
Střední Asie
Zajímavé internetové odkazy
Sexy Charisma Carpenter
Tipy na užitečné weby
Biografie slavných osobností
Partnerské internetové stránky
Obrázek Policistka
Celebrity Estella Warren
Doporučené odkazy
Obrázek Studentka lolitka
Obrázek velikonoční beránek

Děkujeme vám za vaši návštěvu.