Partnerské weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií bankovnictví, věda, cestování, nemoce, jídlo, různé, stavebnictví, účetnictví, software, český jazyk, ekonomie a ekonomika, technika, psychologie, materiály, kultura, zločin a právo, politika, lékařství a medicína, hardware, počítače, matematika, sport, zkratky, náboženství a křesťanství atd.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - tapety na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. lze použít v tablet, počítač, ultrabook, monitor, smartphone, obrazovka počítače, notebook, displej, PC, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy Windows 10, Windows 7, Apple iOS (iPhone), OSX, Java ME, Linux Fedora, Slackware, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Linux Xubuntu, Mac. PC pozadí pro Windows jsou rozdělené kategorií: Formule 1, zvířata, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, nature - příroda, fantasy, motorky, květiny, fraktály, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, free wallpapers, ptáci, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky. Dostupné velikosti jsou 800x600, 1920x1080 Full HD, 2160x3840, 1440x900, 1024x768, 1280x960, 2560x2048, HD 1280x720, 3200x1200, 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 1440x960, 1280x800, 1536x2048, 1200x1920, 2560x1920 atd.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Free game online hry

Zapařte si free game online hry Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Deskovky, Auta a závodní, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Farmářské hry, Vaření a smažení, Logické hry, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire apod.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, A, Obrázky vlajek států světa, Kliparty pro dokumenty, Jak na barvení vajíčka, Obrázky a kliparty zdarma, Vlajky spojených států amerických, Stručný slovník pojmů a termínů, Fernando Torres footballeur espagnol, doporučujeme, B, zábava, pro dospělé

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Biografie známých osobností - Životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, herci a herečky, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Trenérka, Orlík, Archivář, Křesťanství, Hokej, Druhá světová válka, Ekonom, Gymnasté, Textařka, Překladatel, Američan, Sci-fi, Továrník, Vládce, Prezidenti USA, Generalissimus, Habsburkové, Francie, Svatý, Charta 77, Filozof, Slovenští prezidenti, Husité, Čeští králové, AIDS, Pittsburgh Penguins, Hudba, Olympijští vítězové, Vrah, Scénárista, Hejtmani, Miliardář, Exilový prezident, Žhavé výstřely, Náboženství, Fotograf apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Aforismy, rčení, motta, hlášky, moudra, moudrosti, přísloví

Citáty slavných osobností, Aforismy, rčení, motta, hlášky, moudra, moudrosti, přísloví, . Naleznete zde citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o víře od různých známých osobností.

Keywords:Vánoční magazín, webovky, Přehled formátů souborů, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Obrázek Veselé vajíčko, Obrázky na plochu PC, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, zdroje informací, Životopisy slavných osobností, Dopravní značky, Seznam vlajek měst České republiky, webové stránky

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hudba, ženy a dívky, muži, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, rostliny, nástroje a přístroje, ovoce, mapy, sport, stavby, přístroje, smajlíci a emotikony, ptáci, halloween, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, náboženství, květiny, osobnosti a lidé, zvířata, věda atd.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Wallpapers na plochu počítače - nejlepší tapety na plochu zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na plochu počítače. vhodné pro mobilní telefon, obrazovka počítače, displej, ultrabook, mobil, phablet, notebook, monitor, PC, tablet, smartphone a pro operační systémy Windows 95, OSX, Apple iOS (iPhone), Android, Windows Server 2012, Chrome OS, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, macOS, BlackBerry OS, Mac. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: wallpapery, dopravní prostředky, noční města, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, letadla, psi a štěňátka, auta, voda a bubliny, zvířata, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, rostliny, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows. Dostupná rozlišení jsou 1280x1024, 1152x1920, 1280x800, 1536x864, 1600x900, HD 1280x720, 1800x1440, 360x640, 1200x1920, 640x480, 1024x600, 2560x1440, 1920x1200, 1440x900, 1280x854, 1280x768 atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: V, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, URL, Obrázek černé vajíčko, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, F, Nejhranější online hry zdarma, Pěkné slepičí vajíčko, Seznam zkratek a akronymů, odkaz, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pozadí, Schleich, Jmenovky, Adventní kalendář, Papírový vánoční stromek, Štóla, Vánoční pozadí, Zdraví, Filmy, Vánoční stromek, Atmosféra, Jesličky, Rostliny, Papírové ozdoby, Patchwork, Hostina, Vídeňský punč, Svíčky, Vídeň, Strom, Vosí hnízda, Vánoční filmy, bezlepkové cukroví, Obrazovka, Vánoční ubrusy, Ježíš Kristus, Alkoholový kalendář, Adventní svícen, Slámový adventní věnec, Borovice, Linecká kolečka apod.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: počítače, příroda, věda, nápoje, chemie, různé, nemoce, lékařství a medicína, náboženství a křesťanství, cestování, filozofie, zločin a právo, software, rostliny, internet, psychologie, latina, hardware, zkratky, literatura, český jazyk, materiály, politika, technika atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií Spisovatelé a básníci, školství a vzdělávání, poruchy, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, záliby a hobby, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, křesťanství, filozofie, žurnalisté a novináři, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, mytologie, sportovci a sportovkyně, národnost, rodinné a příbuzenské vztahy, historie, politika, osobnosti, psychologie, zločin a právo, věda atd.

Superhry a hry online zdarma

Běžte na superhry a hry online zdarma . Naleznete zde Klasické, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Karetní, Strategie, Pro dívky, Logické, Bojové online gamesy, Střílečky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Závodní, Velikonoční hry, Vánoční online hry a podobně.

Klíčová slova: Státy a jejich prapory, odkazy, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlajky měst Pardubického kraje, Biografie známých osobností, internetové stránky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Velikonoční blahopřání Mám čest být vajíčko, Seznam přípon a koncovek souborů, humor, Online životopisy, biografie slavných osobností

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií herectví, herci a herečky, umělci a umění, školství a vzdělávání, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, záliby a hobby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, Spisovatelé a básníci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, filozofie, státní správa, národnost, profese a zaměstnání, mytologie, přezdívky, sportovci a sportovkyně, vlastnosti, fikce a fantasy, poruchy, osobnosti atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Klíčová slova: volný čas, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Super online flash hry, Wallpapers na plochu počítače, multimédia, Obrázek Velikonoční králík, počítače, pro děti, tipy, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, cestování, Free game online hry, Velikonoční pučálka, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Ožralý Lenin: Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

Novomanžel se ptá sve ženy: "Proč už půl hodiny držíš tu slepici za krk?" "Vařim!" "A to takhle ? "No, vždyt tady se píše: Slepici půl hodiny mírně dusíme."

Další odkazy:

Obrázek bílé vajíčko
Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční pondělí
Velikonoční blahopřání
Doporučené odkazy
Profesionální klub ledního hokeje Colorado Avalanche
Doporučené internetové odkazy
Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám
Odkazy na zajímavé weby
Obrázek ošatka s vajíčky
Obrázek červené vajíčko
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázek kuřátka s vejci
Jenny Mc Carthy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.