Zajímavé odkazy, zábava, důležité informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Tapety na plochu PC - full HD pozadí na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC. doporučujeme pro ultrabook, phablet, smartphone, displej, mobilní telefon, PC, tablet, mobil, monitor, počítač, obrazovka počítače a pro operační systémy Java ME, Linux Fedora, Windows 95, Windows 2000, Windows Me, Linux Mint, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, FreeBSD, Linux Ubuntu, Windows XP. Pozadí na plochu počítače z kategorií budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, noční města, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, letadla, zvířata, motorky, motocykly, auta, příroda, krajina, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, voda a bubliny, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka. Stahujte ve velikostech 1280x768, 412x846, 1280x960, 1024x600, 1600x900, 2048x1536, 320x568, 375x812, širokoúhlé 1366x768, 1152x1920, 1366x1024, hi res 2560x1920, 1800x1440, 800x1280, 1920x1080 Full HD, 854x480 atd.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, mapy, rostliny, ženy a dívky, ptáci, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, sport, symboly, Vánoce a Advent, hudba, nápoje, smajlíci a emotikony, hmyz, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, zvířata, stavby, halloween, auta, květiny atd.

Síť, zábava, důležité informace

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Ftipy, černý humor, fórky, anekdoty, fóry, vtípky

Potřebujete se uvolnit? Ftipy, černý humor, fórky, anekdoty, fóry, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O manželství, O Somálcích, O škole, O mužích, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, O ekonomech, Frky ze života, Vtipné hádanky, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O ženách apod.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, Free game online hry, Městské a obecní prapory obcí ČR, Železnice a vlaky, zajímavosti, Seznam zkratek a akronymů, zdroje informací, Adventní obrázky a kliparty ke stažení zdarma, Online testy a kvízy zdarma, F, Prapory českých měst, odkazy

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Myšlenky, úsloví, přísloví, bonmoty, rčení, moudrosti, motta

Citáty slavných osobností, Myšlenky, úsloví, přísloví, bonmoty, rčení, moudrosti, motta, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o víře od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Vtipné texty, ftipy, fóry, černý humor, fórky, frky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, ftipy, fóry, černý humor, fórky, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, kameňáky, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipné hádanky, černý humor, vtipy o facebooku apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Keywords:internet, V, info, cestování, Jak jsi krásné, neviňátko, Přehled souborových přípon, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Jarmark, Tapety na plochu PC, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, školství

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: evropské země a státy, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Informace, zábava, důležité informace

Online vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční všehochuť, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční přání, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Obrazovka, Ježíšek, Mrazík, Dia, Strom, Film, Vinná klobása, Alkoholový kalendář, Brno, Jedle, Windows, Jídlo, Kapr, Vánoční dekorace, Štóla, Štěstí, Skleněné ozdoby, Recepty, Adventní kalendář, Popelka, Plocha, PF, Adventní neděle, Přáníčko, Lindt, Neviňátko, Vánoční ubrusy, Tablet, Vánoční ozdoby, Atmosféra, Stromeček apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: lékařství, fikce a fantasy, historie, nadpřirozené osoby, umělci a umění, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, státní správa, zločin a právo, vlastnosti, národnost, poruchy, politici, Spisovatelé a básníci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, křesťanství, sportovci a sportovkyně, mytologie, profese a zaměstnání, psychologie, záliby a hobby, podnikání a podnikatelé atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Skvělé hry online zdarma, zdarma, Celebrity Selena Gomez, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Stručný slovník pojmů a termínů, tipy, Návod na pěstování vánočního kaktusu, Online vánoční magazín, Webové html5 hry zdarma, hyperlinky, Kliparty zdarma

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Webové html5 hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme webové html5 hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Klasické, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Střílečky, Logické, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Pro dívky, Strategie, Karetní, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy a podobně.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země střední Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie apod.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako obecné zkratky, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, státy usa, okresy České republiky, politické strany a hnutí, země EU, týmy NHL, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Egypt, Manýrismus, Mluvčí, Angličané, Československo, Čeští králové, Upálen, Hejtmani, Voják, Podnikatelé, Esejista, Čech, Dallas Stars, Faraon, ČSSD, Vojevůdce, Královna, Stoletá válka, Olympijský vítěz, New York Rangers, Hokej, Komunisté, KHL, Hokejisté, Kancléř, Dabérka, Filozof, Starověký Egypt, Francie, Česká královna, Američan, Žijící, Herec, Architekt, Prezidenti USA, Antropolog apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Klíčová slova: webovky, Stručný slovník pojmů a termínů, Onlinovky zdarma, Lionel Messi futbolista argentino, odkaz, zadarmo, zábava, Nejznámější vánoční koledy, multimédia, Vlajky států obrázků, Dopravní značky

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Webové html5 hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme webové html5 hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Klasické, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Střílečky, Logické, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Pro dívky, Strategie, Karetní, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy a podobně.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Wallpapers na PC - full HD pozadí na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na PC. jsou vhodná pro phablet, ultrabook, displej, tablet, obrazovka počítače, notebook, monitor, smartphone, PC, počítač, mobilní telefon a pro operační systémy Slackware, Linux Fedora, Chrome OS, Mac, Microsoft Windows 8, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Windows XP, Windows NT, Windows Server 2012, Lubuntu. Full HD tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, motorky, sportovní a závodní auta, fraktály, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, zvířata, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, Formule 1, flóra, stromy, fantasy, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky. Dostupné velikosti jsou 1152x864, 2160x3840, HD 1280x720, 1536x2560, 2560x1440, 800x600, 1920x1200, 1024x768, 1440x900, 1920x1280, 320x568, 1024x600, 750x1334, 1152x1920, 854x480, širokoúhlé 1366x768 atd.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako výstražné značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, vodorovné značení apod.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, webové stránky, F, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, počítače, Červená mašle na dárky, výukové pomůcky, linky, weby, Online hry zdarma, Wallpapers na PC, Online biografie, životopisy osobností, Celebrita Shiri Appleby, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Reagan a Husák: Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Další odkazy:

Arsenal Football England
Zajímavé internetové odkazy
Bezlepkové vánoční cukroví
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Biografie Avril Lavigne
Naše tipy na zajímavé stránky
Venezuela
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen
Odkazy na zajímavé weby
Králík na sáňkách

Děkujeme vám za vaši návštěvu.