Zajímavé odkazy, cestování, hry a informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Běžte na nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Internet, síť, cestování, hry a informace

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Klíčová slova: Nejhranější online testy a kvízy, počítače, volný čas, Nejlepší online hry zdarma, Thierry Henry, odkazy, humor, Vánoční web, Karl Marx, Adam Smith, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Webové online testy zdarma, internet, zadarmo

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pro děti, Drážďany, Bůh, Brambořík, Vánoční ubrusy, Vánoce, Kameňák, Vánoční prostírání, Cesmína, Vykrajovátka, K Tisku, Film, Štědrý večer, Jarmark, Adventní kalendář, Štěstí, Vánoční punč, Tisk, Koleda, Schleich, Písnička, Vánoční stromek, Stromeček, Televize, Bramborový salát, Staroměstské náměstí, Borovice, Alkoholový kalendář, Ježíšek, Husarské knoflíky, LED svíčky apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Logické, Strategie, strategické hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Postřehové, Sportovní, Bojové gamesy, Závodní moto hry a tak podobně.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Deskovky, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Adventury, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Logické hry, Strategické onlinovky, Omalovánky apod.

Vánoční web - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční přání, vánoční zábava, vánoční koledy, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční kaktus, Kapr, Štědrý den, SMS, Pro děti, Košíčky, Papírové ozdoby, Jídlo, Vánoční pozadí, Obrazovka, Ježíš Kristus, LED svíčky, Alkoholový kalendář, Vánoční ozdoby, Keramika, Kavkazská jedle, Jesličky, Tisk, Monitor, Husarské knoflíky, Květiny, Vánoční trhy, Text, Historické ozdoby, Brno, Jmenovky, Řetězy, Plzeň, Šišky, Adventní trhy, Vánoce apod.

Keywords:internetové stránky, Staré hry online, Super online hry zdarma, Prapory regionů a království, SMS přání k jmeninám podle jmen, URL, hyperlinky, tipy, Mamiko Tayama, webovky, Stručný slovník pojmů a termínů, kuriozity

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, rodinné vztahy, státní správa, umělci, politici, křesťanství, školství, záliby, psychologie, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, vlastnosti, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, herectví, herci a herečky, přezdívky, mytologie, zločin a právo, osobnosti atd.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Rhode Island, Oregon, Vermont, Maryland, Wyoming, Florida, Massachusetts, Severní Karolína, Michigan, Montana, Maine, Pensylvánie, Severní Dakota, New Jersey, Delaware, Georgie, Tennessee, Virginie, Kentucky, Minnesota, Kansas, Nevada, Alabama, New Hampshire, Washington, Illinois atd.

Síť, cestování, hry a informace

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online . Mj. na webu naleznete Velikonoční hry, Závodní, Karetní, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Sportovní, Střílečky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Oddechové, Pro dívky, Klasické a podobně.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, F, F, Kate Hudson, Full HD wallpapery ke stažení, zdroje informací, Online adventní magazín, HTML Online browser games, V, Obrázky, kliparty, F, Státní vlaječky, prapory

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Básníci, Druhá světová válka, Američan, Zpěvačka, Ital, Dabérka, Zpěvačky, Němci, Překladatel, Prezidenti USA, Vojáci, Starověký Egypt, Herec, Státník, ČSSD, Podnikatelé, Hokejisté, Vládce, Nobelova cena, Trenérka, Sebevražda, Poprava, Skladatel, Sochař, Francouz, Exilový prezident, Maršál, Teolog, Válka, Básník, Manýrismus, Američané, NHL, Česká královna, Rakousko-Uhersko, Československo apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Náš tip, cestování, hry a informace

Online geografické testy zdarma bez registrace

Běžte na online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií hardware, věda, zkratky, chemie, materiály, fyzika, účetnictví, bankovnictví, nápoje, počítače, literatura, nástroje, software, politika, jídlo, ekonomie a ekonomika, cestování, nemoce, lékařství a medicína, internet, kultura, latina, technika, matematika atd.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, politické strany a hnutí, týmy NHL, mezinárodní organizace, země EU, státy usa, měny, mezinárodní organizace, obecné zkratky, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, hudební zkratky apod.

Wallpapery na plochu PC - pC tapety pro Windows

Dále vám doporučujeme: Wallpapery na plochu PC. jsou vhodná pro notebook, ultrabook, displej, smartphone, mobil, počítač, monitor, phablet, mobilní telefon, PC, obrazovka počítače a pro operační systémy Android, OSX, FreeBSD, Windows NT, macOS, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Linux Xubuntu, Red Hat Linux. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: fraktály, fantasy, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, free wallpapers, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, sportovní wallpapery, motorky, ptáci, vesmír, kosmos. Zvolit si můžete rozměry 3200x1800, 2560x2048, 1366x1024, 2160x3840, 320x568, 1024x768, 3200x1200, 360x760, 1280x720, HD 1280x720, 750x1334, 1152x1920, 768x1024, 2560x1440, 1536x2560, 1680x1050 atd.

Klíčová slova: Dopravní značky, zeměpis, linky, Nejlepší web stránka, Přehled formátů souborů, Stručný slovník pojmů a termínů, zdarma, Alicia Keys, doporučujeme, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Wallpapers na plochu počítače

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Básníci, Druhá světová válka, Američan, Zpěvačka, Ital, Dabérka, Zpěvačky, Němci, Překladatel, Prezidenti USA, Vojáci, Starověký Egypt, Herec, Státník, ČSSD, Podnikatelé, Hokejisté, Vládce, Nobelova cena, Trenérka, Sebevražda, Poprava, Skladatel, Sochař, Francouz, Exilový prezident, Maršál, Teolog, Válka, Básník, Manýrismus, Američané, NHL, Česká královna, Rakousko-Uhersko, Československo apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Informace, cestování, hry a informace

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Bojové hry, Strategie, Pro dívky, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Adventury, Hry pro děti, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Střílečky, Hry pro dva hráče a tak dále.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, mezinárodní organizace, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, státy usa, měny, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, týmy NHL, fyzikální jednotky, obecné zkratky, úřady a ministerstva apod.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako květiny, ovoce, auta, hmyz, rostliny, přístroje, halloween, ženy a dívky, sport, Vánoce a Advent, muži, nápoje, hudba, zelenina, věda, smajlíci a emotikony, zvířata, symboly, láska, ptáci, dopravní prostředky, stavby, náboženství atd.

Klíčová slova: multimédia, Vlajky států USA, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, H, Vlajky afrických států, M, Tapety na PC, odkaz, výukové pomůcky, webové stránky, Seznam zkratek a akronymů, Emma Watson,

Několik fórů na závěr. Vtip Hádanka: Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

Čtyři přátelé vyrazili hrát golf. Jeden se zdržel v klubu a tak ti ostatní šli napřed a vyprávěli si o osudech svých dětí: "Můj syn si udělal docela jméno ve stavebnictví. Začal jako tesař a vypracoval se, teď má vlastní stavební firmu. Je tak úspěšný, že loni dokonce daroval svému příteli kompletní nový barák." Druhý se přidává: "To můj synek začínal jako prodejce aut a teď je spoluvlastníkem celé sítě prodejen a vydělává tolik, že k vánocům dal kamarádovi nejnovější model Lincolna." Třetí pak vypráví o synovi, který se stal burzovním obchodníkem a teď dělá takové obchody, že si mohl dovolit věnovat jednomu svému kamarádovi portfolio nejlepších akcií za dva milióny." Když konečně dorazil čvrtý hráč, jeden mu říká, že si povídali o úspěších svých dětí a ptá se, jak si vedl jeho syn. Tak on tedy začne: "No, víte, abych pravdu řekl, nejsem nějak potěšen životní cestou svého syna. Už čtrnáct let dělá kadeřníka, a jak jsem nedávno zjistil, je homosexuál. Ale na druhou stranu je asi docela dobrej, protože jeho poslední tři partneři mu věnovali barák, auto a balík akcií."

Tady brzdit nemusíš, tady to znám, tady žádné zatáčky nejsou.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Mandy Moore
Doporučené odkazy
Georgia
Partnerské weby
Country flags
Naše tipy
Omalovánky pro malé děti
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.