Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Kameňáky, ftipy, vtípky, fórky, vtipy, frky

Chcete se pobavit? Kameňáky, ftipy, vtípky, fórky, vtipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: černý humor, anekdoty o politice, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipné básničky, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipy o metanolu apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Vánoční web - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vídeňský punč, Borovice, Nový rok, Štěstí, Adventní neděle, Cesmína, Vánoční svíčky, Osvětlení, Linux, Keramický adventní věnec, Tisk, Vánoční svařák, Vykrajovátka, Pro děti, PF, Anglicky, Drážďany, Vánoční stromek, Přání, Brno, Písnička, Kuba, Pastýř, Adventní trhy, Wallpaper, Samolepky, Korálky, Film, Jedle, Papírové ozdoby, Křesťanství apod.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, zdroje informací, Pozadí na tablet, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, tipy, multimédia, linky, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, zábava, zadarmo, A, weby

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: záliby, národnost, podnikání a podnikatelé, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, Spisovatelé a básníci, filozofie, lékařství, psychologie, křesťanství, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, státní správa, přezdívky, fikce a fantasy, rodinné vztahy, mytologie, školství, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání atd.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Anekdoty, vtipné texty, černý humor, frky, fórky, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtipné texty, černý humor, frky, fórky, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipné básničky, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, černý humor, anekdoty o politice apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Keywords:pro dospělé, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zdarma, Přáníčka a obrázky k svátku, internetové stránky, F, info, Italy, Webové online hry zdarma, Staré hry online, školství

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Akční hry, Sportovní, Karetní hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Logické, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země střední Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země východní Asie, státy Střední Ameriky apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím prohlížet, jak spustit, jak přehrát, čím zobrazit, jak otevřít, v čem spustit, jak vytvořit, kterak editovat, jak exportovat, jak převést soubory následujících typů: spustitelné soubory, hudební audio soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, video soubory, systémové soubory, grafiku, dokumenty, konfigurační soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Online hry zdarma, Biografie slavných osobností, Vlajky jednotlivých států USA, Jakarta, webovky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, humor, Omalovánky, hry pro děti, Přehled států světa a jejich vlajek, výukové pomůcky, Hry pro nejmenší online, Stručný slovník pojmů a termínů

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako příkazové dopravní značky, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost apod.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, okresy České republiky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, firmy a společnosti, měny, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa apod.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako fyzikální jednotky, geocaching, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, hudební zkratky, státy usa, mezinárodní organizace, země EU, měny, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, obecné zkratky apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Ftipy, anekdoty, vtipy, fórky, kameňáky, fóry

Chcete se pobavit? Ftipy, anekdoty, vtipy, fórky, kameňáky, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, Frky ze života, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O ekonomech, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O Somálcích, O Němcích, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O zvířátkách, Vtipné hádanky apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, F, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Full-HD tapety na pozadí PC, cestování, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, počítače, Cestování do USA, Slovník pojmů Co je to?, B, kuriozity

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako příkazové dopravní značky, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost apod.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, okresy České republiky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, firmy a společnosti, měny, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa apod.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Hry pro nejmenší online

Vyzkoušejte hry pro nejmenší online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Adventury, Animace, Karetní hry, Střílečky, Závody aut, Hry pro děti, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Relaxační hry, Akční hry, Logické hry, Postřehové hry, Bojové hry a tak dále.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

úsloví, bonmoty, hlášky, motta, moudrosti, moudra, rčení

Citáty slavných, úsloví, bonmoty, hlášky, motta, moudrosti, moudra, rčení, . Mj. na webu naleznete citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o bohu, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o manželství od různých známých osobností.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: Vánoční web, Online vánoční webzine, Dopravní značky, volný čas, internet, Guatemala, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, odkaz, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, odkazy, Kliparty zdarma ke stažení, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Flags of the world countries, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Co když dojde benzín?: Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

Chlap se dostane do basy. Spoluvězeň se ptá: "Máš rád tenis?" "No to víš, že jo, však jsem to hrál závodně, tak proč bych neměl rád tenis, že?" "Tak to se ti tu budou líbit pondělky." "Pondělky? A proč?" "To tady hrajeme celej den tenis." "Aha, to je super, a co úterky?" "No tak to hrajeme šachy. Máš rád šachy?" "Ale to víš, že jo, přímo je zbožňuju." "Tak to se ti tady bude líbit. A jsi homosexuál?" "Tak to prr, homouš nejsem!" "Hmm, tak to se ti tady nebudou líbit středy."

Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

Další odkazy:

Sexy Sarah Jessica Parker
Odkazy na partnerské weby
Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení
Tipy na Partnerské weby
Omalovánky - dinosauři
Odkazy na užitečné webové stránky
Fotografie topmodelek
Zajímavé webové stránky
Blahopřání k jmeninám a k narozeninám
Tipy na užitečné weby
Andrés Iniesta spanischer Fußballspieler

Děkujeme vám za vaši návštěvu.