Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Síť, internet, počítače, hry

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako školství, filozofie, vlastnosti, rodinné vztahy, mytologie, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, zločin a právo, státní správa, křesťanství, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, záliby, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, politika, osobnosti atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: státy usa, hudební zkratky, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, geocaching, okresy České republiky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, země EU, úřady a ministerstva apod.

Klíčová slova: zajímavosti, Hry pro kluky, odkaz, výukové pomůcky, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Kliparty pro Office, Nejlepší online hry zdarma, Sexy Rose McGowan, V, kuriozity, Vlajky států USA, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Super online hry zdarma

Doporučujeme super online hry zdarma . Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Závodní, Logické, Karetní, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Sportovní, Bojové online gamesy, Oddechové, Klasické, Střílečky, Pro dívky, Strategie, Velikonoční hry a podobně.

Kameňáky, černý humor, vtípky, vtipy, frky, fóry

Chcete se uvolnit? Kameňáky, černý humor, vtípky, vtipy, frky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O Windows, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O Somálcích, O Němcích, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Náš tip, internet, počítače, hry

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Keramický adventní věnec, Dárky, Smrk, Svíčky, Historické ozdoby, Jmelí, Adventní trhy, Linux, Schleich, Ohňostroj, Betlém, Stromeček, Koledy, Slámový adventní věnec, Láska nebeská, Perníčky, Skleněné ozdoby, Patchwork, Alkoholový kalendář, Ježíš Kristus, Wallpaper, Filmy, Německy, Štědrý den, Jingle Bells, K Vytištění, Vídeňský punč, Koleda, Monitor, Rumové řezy, Dia apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky apod.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník, Adventní magazín, počítače, pro děti, Keira Knighley, zdroje informací, zdarma, zábava, Nicole Kidman, H, Státy a jejich prapory, internet

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: žurnalisté a novináři, poruchy, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, umělci, školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, křesťanství, historie, fikce a fantasy, filozofie, mytologie, vlastnosti, věda, záliby, podnikání a podnikatelé atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Karetní hry, Postřehové, Bojové gamesy, Sportovní, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Bonmoty, motta, aforismy, myšlenky, rčení, moudrosti, moudra

Citáty slavných, Bonmoty, motta, aforismy, myšlenky, rčení, moudrosti, moudra, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o smutku od různých známých osobností.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, hyperlinky, Vlajky států USA, Bacará, Online adventní magazín, školství, Super online hry zdarma, Obrázky k vybarvení, linky, zadarmo, multimédia, Hry pro dívky online

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií politika, technika, chemie, latina, fyzika, zločin a právo, filozofie, nemoce, materiály, náboženství a křesťanství, internet, psychologie, lékařství a medicína, jídlo, hardware, software, rostliny, školství, různé, stavebnictví, účetnictví, ekonomie a ekonomika, příroda, literatura atd.

Hry pro kluky

Zkuste hry pro kluky . Mj. na webu naleznete Střílečky, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Oddechové, Logické, Pro dívky, Závodní, Karetní, Strategie, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry a podobně.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, v čem spustit, v čem upravit, jak převést, jak vytvořit, jak exportovat, čím zobrazit, jak otevřít, kterak editovat, jak spustit, jak konvertovat soubory těchto typů: komprimace dat, dokumenty, písma, fonty, hudební audio soubory, koncovky souborů, systémové soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, šablony dokumentů, konfigurační soubory, grafiku apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oblíkačky, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Střílecí hry, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Oddechové hry, Hannah Montana, Deskovky, Adventury, Sportovní gamesy, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení apod.

Klíčová slova: pro dospělé, Dopravní značení, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Grunge rock music, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Hry pro dívky online, webovky, Vlajka Kiribati, webové stránky, Státní prapory všech zemí, URL

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií politika, technika, chemie, latina, fyzika, zločin a právo, filozofie, nemoce, materiály, náboženství a křesťanství, internet, psychologie, lékařství a medicína, jídlo, hardware, software, rostliny, školství, různé, stavebnictví, účetnictví, ekonomie a ekonomika, příroda, literatura atd.

Hry pro kluky

Zkuste hry pro kluky . Mj. na webu naleznete Střílečky, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Oddechové, Logické, Pro dívky, Závodní, Karetní, Strategie, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry a podobně.

Informace, internet, počítače, hry

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - obrázky na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro smartphone, ultrabook, mobil, displej, počítač, phablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, notebook, PC, monitor a pro operační systémy Chrome OS, Windows 7, Mac, Microsoft Windows Vista, Windows NT, Windows Server 2012, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Red Hat Linux, macOS, SUSE Linux. Pozadí na plochu PC jsou rozdělené kategorií: letadla, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, zvířata, adventní a vánoční tapety, wallpapery, 3D a Abstraktní, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, noční města, hudební tapety, dopravní prostředky, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, auta, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka. Dostupné velikosti jsou 360x640, Full HD 1080x1920, 2160x3840, 375x812, 1536x864, 1366x1024, 1680x1050, 360x760, 1024x768, HD 1280x720, 1536x2048, 640x480, 750x1334, 1800x1440, 1600x900, 1280x960 atd.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Missouri, Kalifornie, Minnesota, New Hampshire, Maine, Severní Dakota, Louisiana, Ohio, New Jersey, New York, Michigan, Utah, Indiana, Massachusetts, Idaho, Tennessee, Maryland, Jižní Dakota, Kansas, Pensylvánie, Alabama, Severní Karolína, Západní Virginie, Vermont, Iowa, Aljaška atd.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, ženy a dívky, hmyz, květiny, dopravní prostředky, nápoje, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, ovoce, sport, hudba, přístroje, zelenina, náboženství, zvířata, mapy, ptáci, nástroje a přístroje, symboly, muži, smajlíci a emotikony, věda atd.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ostrava, Vánoční koledy, Vánoční tapety, Kinder, Vánoční kaktus, Anglicky, Santa, Advent, Jmelí, Windows, Bůh, Vánoční ubrusy, Text, Koleda, Vánoční ozdoby, Jmenovka, Drážďany, Adventní kalendář, Německy, Plzeň, PF, Štěstí, K Tisku, Mrazík, bezlepkové cukroví, Osvětlení do oken, Linux, Jmenovky, Tisk, Vánoční hvězda, Recepty apod.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, internetové stránky, Online testy a kvízy zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Seznam vlajek měst České republiky, Přání k jmeninám, doporučujeme, Wallpapers na PC ke stažení, volný čas, Obrázky zdarma, zeměpis, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Anonymní proxy server,

Několik fórů na závěr. Vtip Nekecej!!!: Dělají to spolu dva homosexuálové, když tu náhle jeden řekne, že se jde na chvilku upravit do koupelny. Za chvíli se vrátí a pokračují v sexu. Když je za nějakou dobu vyprovázen svým přítelem z bytu, tak se přítel podívá do koupelny a zděsí se. Všude je sperma. Sperma na stěně, sperma na umyvadle, sperma na pračce…prostě všude. "Ty sis ho tu honil!" "Né, nehonil." "Ale honil, podívej se, jak to tu vypadá!" "Říkám, že nehonil. Jenom jsem si trochu prdnul…"

Wikipedie: "Já vím všechno!" Google: "Najdu všechno!" Facebook: "Já znám všechny." Internet: "Beze mě jste v prdeli." Elektřina: "Tak se uklidníme, jo?!"

Co řekne buzerant, když přijde do mešity? „Oooo, švédský stůl!”

Další odkazy:

Partnerské weby
Chelsea Football Club
Doporučené odkazy
Sexy Charlize Theron
Tipy na zajímavé weby
Biblické omalovánky
Zajímavé internetové odkazy
Ashlee Simpson
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.