Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, informace

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Obrázky na plochu počítače - full HD pozadí ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na plochu počítače. lze použít v PC, mobil, mobilní telefon, smartphone, ultrabook, phablet, monitor, tablet, displej, počítač, notebook a pro operační systémy Slackware, Windows 98, Windows 7, Windows XP, Windows 10, Windows Me, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Lubuntu, Java ME. Pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, fantasy, sportovní wallpapery, ptáci, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, free wallpapers, nature - příroda, zvířata, armáda, válka, zbraně, motorky, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, fraktály, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, flóra, stromy. Stahujte v rozlišení HD 1280x720, 2560x1600, 1920x1280, 1280x800, 1680x1050, 2048x1536, 360x720, 1024x600, 1800x1440, 4800x1200, 750x1334, 1440x900, 800x600, 1536x2048, Full HD 1080x1920, 375x667 atd.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Informace, technika, kultura, informace

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Strategie, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Karetní, Vánoční online hry, Závodní, parkování - parkovačky, Klasické, Oddechové, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Velikonoční hry, Sportovní a podobně.

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy, země východní Asie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Klíčová slova: V, Státy a jejich prapory, Super online hry zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, julmust, kuriozity, odkaz, V, Inzerujte, prodávejte, kupujte online zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, weby, ú, Vše o Vánocích

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Tennessee, Minnesota, Florida, Severní Dakota, Jižní Dakota, Delaware, New York, Alabama, New Jersey, Idaho, Nebraska, Connecticut, Iowa, Oregon, Wisconsin, Maryland, Arkansas, Ohio, Severní Karolína, Havaj, Massachusetts, Kansas, Virginie, Michigan, Nevada, Illinois atd.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Nejlepší online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Sportovní, Závodní moto hry, Postřehové, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Fórky, kameňáky, anekdoty, vtipné texty, vtípky, ftipy

Zkuste vypnout! Fórky, kameňáky, anekdoty, vtipné texty, vtípky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, murphyho zákony, kameňáky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipné básničky, černý humor, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky apod.

Vtipné texty, kameňáky, fóry, vtipy, fórky, černý humor

Zkuste vypnout! Vtipné texty, kameňáky, fóry, vtipy, fórky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O škole, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O Slovácích, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O manželství, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Frky ze života, Vtipné hádanky, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O Windows, O ženách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Keywords:Kliparty zdarma, Superhry a hry online zdarma, internetové stránky, Dopravní značení, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, webové stránky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online vánoční webzine, Celebrita Natalia Oreiro, Stručný encyklopedický slovník, F, Online hry zdarma

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Wallpapers na PC - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na PC. doporučujeme pro monitor, mobil, phablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, PC, smartphone, ultrabook, počítač, tablet, displej a pro operační systémy Mac, Windows 98, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Android, Windows Me, Lubuntu, Windows XP, macOS, Linux Fedora, Windows 95. PC pozadí pro Windows z kategorií širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, sportovní wallpapery, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, armáda, válka, zbraně, motorky, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, nature - příroda, ptáci, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, květiny, free wallpapers, hmyz a pavouci, Rally, závody aut. Zvolit si můžete z velikostí 800x1280, 3200x1800, 1152x864, 412x846, 3200x1200, 1280x1024, 1080x1800, 360x720, 1680x1050, 1024x600, 360x760, 1920x1080, 2560x1920, 1152x1920, 1920x1200, 1600x900 atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak importovat, v čem upravit, jak otevřít, jak vytvořit, v čem spustit, jak spustit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak převést, jak přehrát soubory následujících typů: spustitelné soubory, grafiku, komprimace dat, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, šablony dokumentů, písma, fonty, internet a web, obrazy disků, konfigurační soubory, koncovky souborů apod.

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme superhry a hry online zdarma . Naleznete zde Oblíkačky, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Auta a závodní, Vaření a smažení, Barbie hry, online html5 hry, Logické hry, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky apod.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, zeměpis, Státy a jejich prapory, Online hry zdarma, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Nejlepší hry pro dívky, výukové pomůcky, Vlajka Svaté Heleny, Vlajky států USA, internet, zdarma, multimédia

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Závody aut, Sportovní hry, Pro dívky, Adventury, Hry pro dva hráče, Animace, Bojové hry, Akční hry, Relaxační hry, Střílečky a tak dále.

Fóry, vtipy, vtipné texty, kameňáky, frky, anekdoty

Zkuste vypnout! Fóry, vtipy, vtipné texty, kameňáky, frky, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, kameňáky, frky o zvířatech, černý humor, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Síť, technika, kultura, informace

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: pro děti, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, počítače, Gwen Stefani fotky, Online hry zdarma, zadarmo, webovky, Novoročenka pojmenovaná láhev, F, Dopravní značky, Stručný slovník pojmů a termínů

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Závody aut, Sportovní hry, Pro dívky, Adventury, Hry pro dva hráče, Animace, Bojové hry, Akční hry, Relaxační hry, Střílečky a tak dále.

Fóry, vtipy, vtipné texty, kameňáky, frky, anekdoty

Zkuste vypnout! Fóry, vtipy, vtipné texty, kameňáky, frky, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, kameňáky, frky o zvířatech, černý humor, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Náš tip, technika, kultura, informace

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Romantismus, Královna, Starověký Egypt, Poslanci, Druhá světová válka, Architekt, Žhavé výstřely, Voják, Novinář, Filozof, Francie, Angličané, Režisér, Sebevražda, Válka, Textař, New Jersey Devils, Dallas Stars, Malíř, Herečka, Žijící, Hejtman, Ekonom, Hudba, Čeští králové, Československo, Orlík, Životopis, Prezident, Vražedkyně, Miliardář, Náboženství, Obchodník, Pittsburgh Penguins, Sochař, Sci-fi apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, info, odkazy, Životopisy osobností, Seznam zkratek a akronymů, Obrázky k vybarvení online zdarma ke stažení, Členské země americké federace, Online životopisy, biografie slavných osobností, tipy, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Kliparty zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Obrázky na plochu, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Vada zraku: "Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Další odkazy:

Jak vypadá jmelí?
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Nicole Kidman
Doporučené odkazy
Puntíkovaná vánoční mašlička
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Arsenal F.C.
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Oblíbené vánoční cukroví
Odkazy na zajímavé weby
Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.