Tipy na zajímavé weby, technika, zábava, informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Pozadí na PC - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC. doporučujeme pro mobilní telefon, notebook, tablet, mobil, obrazovka počítače, počítač, ultrabook, phablet, displej, PC, smartphone a pro operační systémy Chrome OS, Linux Mint, OSX, Windows 7, Linux Ubuntu, Slackware, Lubuntu, Windows Me, Mac, Windows 2000, Android. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: motorky, motocykly, operační systémy, Windows, voda a bubliny, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, auta, noční města, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, rostliny, sportovní pozadí, wallpapery, příroda, krajina, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie. Zvolte si z rozměrů 393x786, 1280x960, 2048x1536, 360x760, 1600x900, 1536x864, 1152x768, 1440x2560, 1680x1050, 1600x1200, 2560x1600, 1280x768, 1440x960, 1080x1800, 800x600, 375x667 atd.

Frky, fóry, fórky, černý humor, anekdoty, vtípky

Zkuste vypnout! Frky, fóry, fórky, černý humor, anekdoty, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, kameňáky, černý humor, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, čím zobrazit, jak vytvořit, jak importovat, jak otevřít, jak konvertovat, jak přehrát, v čem spustit, v čem upravit, čím prohlížet, jak spustit následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, dokumenty, video soubory, komprimace dat, hudební audio soubory, systémové soubory, písma, fonty, spustitelné soubory, internet a web, obrazy disků, šablony dokumentů apod.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Nej hry online

Vyzkoušejte nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Hry na vaření a smažení, Strategie, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Závodní, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Střílečky, Vánoční online hry, Klasické, Sportovní a podobně.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, mapy, symboly, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, ovoce, květiny, láska, smajlíci a emotikony, muži, jídlo a nápoje, halloween, auta, věda, sport, stavby, rostliny, zvířata, ptáci, ženy a dívky, osobnosti a lidé, hmyz, nástroje a přístroje atd.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Klíčová slova: URL, info, Dopravní značky, Stručný encyklopedický slovník, Free computer wallpapers, Wallpapers na PC ke stažení, Přehled vlajek USA, Vlajky amerických států USA, Luis Suárez, zdarma, pro děti, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Onlinovky zdarma

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií zločin a právo, Spisovatelé a básníci, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, sport, podnikání a podnikatelé, záliby, historie, národnost, školství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, psychologie, křesťanství, věda, politika, žurnalisté a novináři, státní správa, poruchy, umělci, rodinné vztahy, přezdívky, filozofie atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, okresy České republiky, vojenské hodnosti, obecné zkratky, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, měny, země EU, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace apod.

Síť, technika, zábava, informace

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Keywords:Online vánoční webzine, Prapory regionů a království, Super free web games zdarma, školství, Tapety na plochu PC, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, kuriozity, linky, Antarctica, hyperlinky, F, Stručný encyklopedický slovník

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Informace, technika, zábava, informace

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Seznam vlajek měst České republiky, Hry pro nejmenší online, Associazione Calcio Milan, Nejhranější online hry zdarma, odkazy, Seznam přípon a koncovek souborů, Fernando Torres, Nejhranější online testy a kvízy, Dopravní značení, Wallpapery do mobilu, Pozadí na PC

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Bojové gamesy, Sportovní, Logické, Karetní hry, Akční hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Výroky, motta, hlášky, moudrosti, přísloví, úsloví, myšlenky

Citáty slavných osobností, Výroky, motta, hlášky, moudrosti, přísloví, úsloví, myšlenky, z kategorií citáty o smutku, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o kráse od různých známých osobností.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Matematické testy, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Renesance, Habsburkové, Filozof, Slovák, Maršál, Vládce, Philadelphia Flyers, New Jersey Devils, Nobelova cena, Vojevůdce, Kancléř, Textař, Hokejisté, Komik, Esejista, Pop, Křesťanství, Němci, Rakousko-Uhersko, New York Rangers, Česká královna, Prezident USA, Olympijští vítězové, Obchodník, Starověký Egypt, Romantismus, Hudba, Egypt, Florida Panthers, Francie, Husité, Pedagog, Podnikatel, Pittsburgh Penguins, Malíř, Závodník apod.

Wallpapers na PC ke stažení - obrázky na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na PC ke stažení. jsou vhodná pro notebook, tablet, mobil, obrazovka počítače, počítač, ultrabook, displej, phablet, monitor, mobilní telefon, smartphone a pro operační systémy Linux Xubuntu, Linux Fedora, OSX, Mac, Windows 7, Windows 98, Windows 10, Linux Ubuntu, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Windows 95. Pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, auta, zvířata, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, wallpapery, hudební tapety, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, letadla, příroda, krajina, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, budovy a stavby, voda a bubliny. Stahujte ve velikostech 360x760, 1080x1800, 1366x1024, 750x1334, 1280x1024, 375x667, 800x1280, hi res 2560x1920, 1440x2560, 1280x854, 2560x1600, 1600x1200, 360x720, 1536x864, 800x600, 1280x800 atd.

Klíčová slova: F, multimédia, Super online hry zdarma, Obrázek Těhotenství, Nejlepší online hry zdarma, Skvělé hry online zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Sportovní tapety na PC, Městské a obecní prapory obcí ČR, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, webovky

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Bojové gamesy, Sportovní, Logické, Karetní hry, Akční hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Výroky, motta, hlášky, moudrosti, přísloví, úsloví, myšlenky

Citáty slavných osobností, Výroky, motta, hlášky, moudrosti, přísloví, úsloví, myšlenky, z kategorií citáty o smutku, citáty o rozumu, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o kráse od různých známých osobností.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Náš tip, technika, zábava, informace

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Vtipné texty, vtipy, fórky, kameňáky, ftipy, fóry

Chcete se pobavit? Vtipné texty, vtipy, fórky, kameňáky, ftipy, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o doktorech, O Somálcích, O ekonomech, O důchodcích, O Slovácích, Vtipy o policajtech, O Němcích, O Windows, O mužích, O ženách, O zvířátkách, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O škole, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu apod.

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, země Severní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie, zeměpis, Nej hry online, Prapory regionů a království, zadarmo, Netherlands, volný čas, Nejlepší zeměpisné kvízy, weby, webové stránky, Vše o Vánocích, V, Selena Gomez, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Ryby koušou?: Dva teplouši Ríša a Vilda se opalují na pláži a najednou dostane Vilda chuť na koupání v moři. Ríša se brání a říká: „Já tam nejdu, ryby koušou.” „Prosím tě, co by kousaly. Pojď a nedělej scény,” odpoví Vilda. Asi po 10 minutách se mu povede Ríšu přemluvit, vlezou spolu do vody a když jsou v ní po pás, Ríša se uculí a řekne: „Máš pravdu, ryby nekoušou, ryby žužlaj.”

„Ten hokejista Jágr je ale skrblík!” „Proč myslíš?” „Vyhrál už tolik Zlatých hokejek a na mistrovství hraje s dřevěnou!”

Kohn navštíví Roubíčka a zastihne ho, jak seškrabává omítku ze zdi do papírového pytlíku. "Copak to vyváděj", diví se Kohn, "snad nemalujou?" "Kdepak! Stěhuju se."

Další odkazy:

Fotografie topmodelek
Odkazy na užitečné webové stránky
Omalovánky k vytištění
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Fotografie topmodelek
Tipy na Partnerské weby
O Arsenal Football England
Doporučené odkazy
Indonesia
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k svátku, obrázková přání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.