Partnerské weby, všeobecné informace zdarma

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, čím prohlížet, jak otevřít, jak převést, jak importovat, jak vytvořit, jak přehrát, jak exportovat, čím zobrazit, v čem upravit, jak konvertovat soubory z následujících kategorií: dokumenty, systémové soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, šablony dokumentů, konfigurační soubory, komprimace dat, koncovky souborů, hudební audio soubory apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, měny, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, země EU, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, týmy NHL, geocaching, mezinárodní organizace, státy usa apod.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Hlášky, aforismy, myšlenky, přísloví, rčení, moudra, bonmoty

Slavné citáty, Hlášky, aforismy, myšlenky, přísloví, rčení, moudra, bonmoty, . V této rozsáhlé kolekci naleznete hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o penězích od různých známých osobností.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Nejhranější online hry zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Super online kvízy, Vlajky měst Moravskoslezského kraje, Slovník pojmů Co je to?, odkaz, Biografie slavných osobností, Sexy Kelly Clarkson, Přehled souborových přípon, linky, info, V

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Síť, všeobecné informace zdarma

Skvělé hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme skvělé hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Karetní, Logické, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Pro dívky, Střílečky, Vánoční online hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, Klasické, Hry na vaření a smažení a podobně.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Keywords:odkazy, internet, Skvělé hry online zdarma, školství, Omalovánky pro děti, pro děti, počítače, humor, 3D a digital Wallpapers, Wallpapers na PC ke stažení, URL, webové stránky

Vlajky amerických států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Západní Virginie, Wyoming, Colorado, Arkansas, Tennessee, Louisiana, New York, Utah, Kalifornie, Texas, Delaware, Nové Mexiko, Kentucky, Mississippi, Georgie, Nebraska, Pensylvánie, Idaho, Oklahoma, Maine, Jižní Dakota, Maryland, Minnesota, Severní Karolína, Indiana, Oregon atd.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, zelenina, dopravní prostředky, nápoje, mapy, halloween, smajlíci a emotikony, rostliny, náboženství, ovoce, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, osobnosti a lidé, hudba, hmyz, ptáci, muži, nástroje a přístroje, věda, přístroje, květiny, stavby atd.

Vtipné texty, černý humor, fórky, ftipy, fóry, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, černý humor, fórky, ftipy, fóry, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O ekonomech, O Slovácích, O Němcích, Vtipy o doktorech apod.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Novinář, Zpěvák, Komunisté, New York Rangers, Dramatik, Vůdce, Američané, Mluvčí, Svatý, Sebevražda, Skladatel, Kancléř, Rétorika, Vojáci, Královna, Česká královna, Hejtman, ČSSD, Esejista, Rakušan, Ekonom, Poslanci, Slováci, Vládce, Český slavík, První republika, Francouz, Manýrismus, Historik, Upálen, Masový vrah, Druhá světová válka, Prezident USA, Antropolog, Hokej, Podnikatel apod.

Tapety na plochu PC - pozadí na tablet

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC. doporučujeme pro displej, tablet, phablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, počítač, smartphone, mobil, notebook, PC, ultrabook a pro operační systémy Windows Me, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, SUSE Linux, Windows 98, FreeBSD, Windows NT, Linux Xubuntu, Linux Mint, OSX, Slackware. Pozadí na plochu PC z kategorií sportovní pozadí, motorky, motocykly, dopravní prostředky, hudební tapety, noční města, letadla, příroda, krajina, auta, květiny, kytky, zvířata, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně. Stahujte ve velikostech Full HD 1080x1920, 2560x2048, širokoúhlé 1366x768, 1280x854, 1600x900, 1600x2560, 1920x1200, 375x812, 2560x1600, 1152x1920, 1920x1080 Full HD, 800x600, 768x1024, 750x1334, 1800x1440, 1200x1920 atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Klíčová slova: Státní vlajky států světa, zdroje informací, F, Přání k jmeninám, sms ke svátku, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, F, Skvělé hry online zdarma, Tapety na plochu psi, zeměpis, pro dospělé, H, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako květiny, stavby, halloween, ovoce, ženy a dívky, zvířata, ptáci, láska, smajlíci a emotikony, věda, hmyz, přístroje, auta, osobnosti a lidé, sport, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, náboženství, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, nápoje atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj apod.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jídlo, Perníčky, Atmosféra, Tisk, Špalda, Filmy, Skleněné ozdoby, Pastýř, K Vytisknutí, Advent, Kavkazská jedle, Ježíšek, Kapr, Linux, Plzeň, Umělý vánoční stromek, Třásně, Husarské knoflíky, Alkoholový kalendář, Linecká kolečka, Vánoční svíčky, Adventní svícen, Desktop, Řetězy, Vánoční svícen, Koledy, Vosí hnízda, Obrazovka, Vánoční tapety, Keramický adventní věnec, Zima apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Klíčová slova: zajímavosti, Seznam vlajek měst České republiky, cestování, Sexy Isla Fisher, Hry pro kluky, Kliparty pro Office, Tapety na plochu PC, Tapety na plochu zdarma, tipy, Wallpapers na PC ke stažení, Nejlepší školní testy a kvízy

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Fóry, vtipy, frky, vtipné texty, kameňáky, fórky

Zkuste vypnout! Fóry, vtipy, frky, vtipné texty, kameňáky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipné citáty, černý humor, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipné básničky, kameňáky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, murphyho zákony apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

černý humor, fóry, kameňáky, frky, anekdoty, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fóry, kameňáky, frky, anekdoty, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné hádanky, černý humor, vtipné básničky, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipné citáty apod.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, země Afriky, země střední Asie, Antarktidy, země východní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Oddechové hry, Auta a závodní, Farmářské hry, Hry s koňmi, Logické hry, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Barbie hry, Adventury, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky apod.

Klíčová slova: multimédia, Nejhranější hry online, Nejhranější hry online, webovky, Přehled přípon a koncovek souborů, Test, examination, exam, evaluation, assessment, hyperlinky, Full HD wallpapery ke stažení, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zdarma, zadarmo, Croatia,

Několik fórů na závěr. Vtip Ožralův problém: Zvonek v pozdních večerních hodinách. Za dveřmi muž, mající zjevně problémy se stabilitou i s artikulací: "Promiňte, že vyrušuju. Já jen že mi došel rum, tak jsem se chtěl zeptat, jestli je to jen u mě, nebo v celým baráku."

Předměty, které hledáš, se nikdy neobjeví, když je potřebuješ, nýbrž teprve až jejich důležitost pomine a ty budeš hledat úplně něco jiného.

V Černobylu: "Što eto za čúdlik…?"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
HTML5 Browserspiel
Partnerské weby
Gratulace a přání
Doporučené odkazy
Přání ke kulatému výročí
Zajímavé internetové odkazy
Sexy Shannon Elizabeth
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.