Partnerské weby, zábava, důležité informace

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, vojenské hodnosti, geocaching, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, měny, hudební zkratky, úřady a ministerstva, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, státy usa apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Klíčová slova: weby, volný čas, internetové stránky, odkaz, Velikonoční omalovánka Zajíček s vajíčky, humor, Hry pro kluky, Skvělé hry online zdarma, Online hra skákající králíček, Pozadí na plochu počítače, školství, tipy, kuriozity

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako stavby, dopravní prostředky, přístroje, hmyz, muži, ovoce, halloween, náboženství, nástroje a přístroje, auta, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, ptáci, symboly, rostliny, smajlíci a emotikony, zvířata, ženy a dívky, věda, mapy, sport atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom se podívejte Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vinná klobása, Pastýř, Vánoční ubrusy, Šišky, Skleněné ozdoby, SMS, Brno, Špalda, Omalovánky, Ostrava, K Tisku, Košíčky, Jídlo, Windows, Vánoční svíčky, Drážďany, Hostina, Slámový adventní věnec, Vánoční koledy, Monitor, Cesmína, Tiskárna, Keramika, Vánoční tapety, Plzeň, Historické ozdoby, Adventní svícen, Pro děti, Jedle, Německy, Písnička apod.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Florida, Západní Virginie, Nevada, Illinois, Jižní Dakota, Wyoming, Washington, Aljaška, Minnesota, Iowa, Montana, Texas, Severní Karolína, Arizona, Kentucky, Kansas, Maryland, New York, Arkansas, Michigan, Jižní Karolína, Oklahoma, Maine, Louisiana, Virginie, Utah atd.

Vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční koledy, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Betlém, Patchwork, Francouzsky, Špalda, Tapeta, Ježíšek, Láska nebeská, Milka, Anglicky, Brno, Osvětlení do oken, Nový rok, Václavské náměstí, Tisk, Lindt, Papírový vánoční stromek, Přáníčko, Jesličky, Jídlo, Jmenovka, Píseň, Cesmína, Vánoční prostírání, Vánoční svíčky, Vídeň, Korálky, Zdraví, Adventní neděle, Vánoce, Vánoční koule, Vánoční stromeček apod.

Keywords:Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, A, P, zajímavosti, Velikonoční wallpaper s kraslicí, hyperlinky, multimédia, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázek Velikonoční vajíčko, pro děti, Prapory českých měst, Full HD wallpapery ke stažení

Anekdoty, vtípky, vtipné texty, frky, ftipy, vtipy

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtípky, vtipné texty, frky, ftipy, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné básničky, kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, anekdoty o politice, černý humor, vtipné citáty, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o facebooku apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Informace, zábava, důležité informace

Tapety na PC ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC ke stažení. můžete využít v smartphone, mobilní telefon, PC, notebook, mobil, monitor, ultrabook, obrazovka počítače, phablet, počítač, tablet a pro operační systémy BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Mac, Windows XP, Linux Ubuntu, Chrome OS, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Lubuntu, SUSE Linux. Full HD tapety na PC zdarma jsou rozdělené kategorií: Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, auta, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, budovy a stavby, květiny, kytky, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, wallpapery, rostliny, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, hudební tapety, letadla, operační systémy, Windows. Stahujte ve velikostech 1600x1200, 1536x864, 800x600, 1440x960, 1440x2560, hi res 2560x1920, 1024x768, 1280x854, 375x812, 2560x1600, 360x640, 640x480, 768x1024, 750x1334, 1280x800, 320x568 atd.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Klíčová slova: Kliparty zdarma ke stažení, A, Staré hry online, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, PC tapety pro Windows, Tapety na PC ke stažení, zábava, Obrázek Velikonoční zajíc, Přehled státních vlajek států světa, doporučujeme, Přehled zkratek a akronymů, Obrázky, kliparty

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, v čem upravit, jak importovat, čím zobrazit, jak spustit, čím prohlížet, jak převést, v čem spustit, jak konvertovat, jak přehrát, kterak editovat následující typy souborů: systémové soubory, obrazy disků, internet a web, komprimace dat, koncovky souborů, video soubory, grafiku, šablony dokumentů, konfigurační soubory, hudební audio soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Webové online testy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Síť, zábava, důležité informace

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Skvělé hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme skvělé hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Animace, Relaxační hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Závody aut, Akční hry, Bojové hry, Logické hry, Postřehové hry, Střílečky, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Strategie, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry a tak dále.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Orlík, Textařka, Faraon, New Jersey Devils, HIV pozitivní, Kladno, Válka, Ministři, ČSSD, Lord, Slovenští prezidenti, Životopis, Architekt, Gymnasté, Romantismus, Zpěvačky, AIDS, Zavražděn, Čeští králové, První republika, Miliardář, Skladatel, Američané, Komunisté, Básníci, Protektorát, Zpěvačka, Režisér, Podnikatelé, Vražedkyně, Atentát, Trenérka, Prezidenti ČR, Mim, Hokej, Kancléř apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Klíčová slova: webovky, F, cestování, Zlatan Ibrahimović futebolista, linky, R, Nejhranější online testy a kvízy, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, URL, V, Životopisy osobností

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, v čem upravit, jak importovat, čím zobrazit, jak spustit, čím prohlížet, jak převést, v čem spustit, jak konvertovat, jak přehrát, kterak editovat následující typy souborů: systémové soubory, obrazy disků, internet a web, komprimace dat, koncovky souborů, video soubory, grafiku, šablony dokumentů, konfigurační soubory, hudební audio soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Webové online testy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy atd.

Vlajky amerických států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Louisiana, Nové Mexiko, Indiana, Oregon, Alabama, Severní Karolína, New Jersey, Oklahoma, Missouri, Virginie, Aljaška, Tennessee, Massachusetts, Montana, Kentucky, Severní Dakota, Maine, Iowa, Arkansas, Utah, Nevada, Michigan, Washington, Minnesota, Havaj, Pensylvánie atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: zdroje informací, info, Státní prapory všech států, Webové online testy zdarma, počítače, Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky, Vánoční magazín, Slovník pojmů Co je to?, internet, Obrázky vlajek měst ČR, zeměpis, výukové pomůcky, Velikonoční blahopřání: Hody, hody, doprovody, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Vejtahové: Jdou tři chlapi do hospody a přou se, kdo ho má delšího. Jeden povídá: „To já mám co dělat, abych ho nasoukal do manželky.” A vytáhne ho na stůl. Ten druhý: „To nic není. To já ho tam nenasoukám vůbec.” A vytáhne ho na stůl. A ten třetí: „Břídilové. Tak to tudle moje manželka myslela, že se jí v posteli plazí anakonda.” A vytáhne ho na stůl. A pak tam přijde buzerant a povídá: „No ne, švédský stoly, to já nejradši.”

Jaký je rozdíl mezi českou vládou a holuby? - Žádný - všechno poserou a střílet se nesmí.

Proč mají teplouši rádi ráno? Milují buzení.

Další odkazy:

Co je to Květná neděle?
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek košík s vajíčky
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázek velikonoční kuře
Partnerské internetové stránky
Úspory a spoření
Odkazy na zajímavé weby
Pojem Paškál
Naše tipy na zajímavé stránky
Obrázky k svátku, texty k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.