Partnerské weby, technika, kultura, volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Fórky, vtipy, vtípky, ftipy, černý humor, anekdoty

Chcete se pobavit? Fórky, vtipy, vtípky, ftipy, černý humor, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipné básničky, murphyho zákony, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, kameňáky apod.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj apod.

Síť, technika, kultura, volný čas

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online . Mj. na webu naleznete Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Pro dívky, Bojové hry, Adventury, Relaxační hry, Logické hry, Akční hry, Karetní hry, Animace, Závody aut, Hry pro dva hráče, Strategie, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Hry pro děti a tak dále.

Aforismy, motta, myšlenky, moudra, rčení, hlášky, přísloví

Citáty slavných osobností, Aforismy, motta, myšlenky, moudra, rčení, hlášky, přísloví, . Naleznete zde citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o zlu od různých známých osobností.

Klíčová slova: A, hyperlinky, info, Online biografie, životopisy osobností, Zlatan Ibrahimović, Super online flash hry, F, webovky, Fotografie Charisma Carpenter, doporučujeme, Seznam vlajek měst České republiky, V, Slovník pojmů Co je to?

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Obrázky na PC ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Také doporučujeme: Obrázky na PC ke stažení. jsou vhodná pro phablet, mobilní telefon, ultrabook, mobil, obrazovka počítače, smartphone, tablet, počítač, monitor, PC, displej a pro operační systémy SUSE Linux, Android, macOS, Linux Ubuntu, Windows NT, Linux Mint, Windows Server 2012, Java ME, Windows 10 Mobile, Windows 98, Mac. Wallpapers na plochu počítače z kategorií rostliny, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, auta, letadla, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, wallpapery, budovy a stavby, motorky, motocykly. Dostupná rozlišení jsou Full HD 1080x1920, 1600x2560, 2048x1536, 640x480, 360x640, 1536x2560, 2560x1440, 375x667, 750x1334, 1080x1800, 375x812, 1280x854, 1024x768, 360x760, 1440x900, 2160x3840 atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak otevřít, kterak editovat, jak vytvořit, čím zobrazit, jak konvertovat, v čem spustit, jak spustit, jak přehrát, čím prohlížet, jak importovat následující typy souborů: video soubory, internet a web, šablony dokumentů, grafiku, spustitelné soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, písma, fonty, dokumenty, komprimace dat apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Keywords:Super online flash hry, zdroje informací, Nejhranější online testy a kvízy, Hry pro nejmenší online, Kde koupit levné letenky?, Online adventní magazín, weby, linky, Sexy Rose McGowan, odkaz, výukové pomůcky, Biografie slavných osobností

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Bonmoty, moudra, moudrosti, hlášky, přísloví, výroky, aforismy

Citáty slavných, Bonmoty, moudra, moudrosti, hlášky, přísloví, výroky, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o lži, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Klíčová slova: počítače, Adventní magazín, Stručný encyklopedický slovník, Silvestrovský ohňostroj, F, Vlajky amerických států USA, URL, Vánoční cukroví tradičně i nově, Pozadí na plochu PC, multimédia, Dopravní značky, Státní prapory všech států

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: psychologie, příroda, cestování, školství, stavebnictví, rostliny, kultura, chemie, náboženství a křesťanství, ekonomie a ekonomika, hardware, různé, lékařství a medicína, matematika, nemoce, bankovnictví, účetnictví, zločin a právo, nástroje, software, politika, počítače, fyzika, jídlo atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, země EU, měny, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, mezinárodní organizace, týmy NHL, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, okresy České republiky apod.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Klíčová slova: pro dospělé, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, odkazy, Vánoční koledy k Vánocům neodmyslitelně patří, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Staré hry online, Vánoční kometa k vybarvení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, tipy, zábava

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: psychologie, příroda, cestování, školství, stavebnictví, rostliny, kultura, chemie, náboženství a křesťanství, ekonomie a ekonomika, hardware, různé, lékařství a medicína, matematika, nemoce, bankovnictví, účetnictví, zločin a právo, nástroje, software, politika, počítače, fyzika, jídlo atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, země EU, měny, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, mezinárodní organizace, týmy NHL, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, okresy České republiky apod.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: matematika, psychologie, technika, hardware, chemie, náboženství a křesťanství, nápoje, bankovnictví, cestování, český jazyk, filozofie, kultura, materiály, internet, zkratky, různé, počítače, literatura, účetnictví, software, rostliny, stavebnictví, latina, nástroje atd.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, B, kuriozity, zdarma, školství, Kdo byl Ježíš Kristus?, pro děti, Vlajky měst České republiky, webové stránky, zajímavosti, internet, Obrázky a kliparty zdarma, Počítačové a deskové strategické válečné hry, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Vypadly pojistky: V restauraci. "Nebojte se, to jenom vypadly pojistky," řekl hostinský.

Jaké dva zvuky se ozývají z Pražského hradu? 1) respirátor 2) vibrátor

Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

Další odkazy:

Přání k narozeninám
Tipy na užitečné weby
Casino online
Doporučené odkazy
Vánoční tapeta
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Jakarta city
Zajímavé internetové odkazy
Abstraktní vánoční stromeček
Naše tipy na zajímavé stránky
Sexy Claudia Schiffer

Děkujeme vám za vaši návštěvu.