Naše tipy, zábava, důležité informace

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Skvělé hry online zdarma

Zapařte si skvělé hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Sportovní, Logické a tak podobně.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: národnost, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, filozofie, žurnalisté a novináři, přezdívky, psychologie, poruchy, rodinné vztahy, fikce a fantasy, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, školství, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, herectví, herci a herečky, lékařství, vlastnosti, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, křesťanství, státní správa atd.

Kameňáky, vtipy, fórky, vtípky, anekdoty, fóry

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtipy, fórky, vtípky, anekdoty, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, O ženách, Vtipy o cikánech, O Windows, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O mužích, Frky ze života, O škole, O Somálcích, O důchodcích, O Němcích, O zvířátkách, O manželství apod.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Full HD pozadí na PC, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Seznam souborových přípon, Tapeta na plochu Velikonoční zajíček, Dopravní značení, Nejhranější hry online, počítače, Pojem Dynování, zdarma, pro dospělé, tipy, hyperlinky

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Pro dívky, parkování - parkovačky, Oddechové, Logické, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Hry na vaření a smažení, Závodní, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Karetní, Velikonoční hry, Střílečky, Bojové online gamesy a podobně.

Fórky, anekdoty, vtipy, fóry, frky, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Fórky, anekdoty, vtipy, fóry, frky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O škole, O Somálcích, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O důchodcích, O Windows, O Němcích, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O ženách apod.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země Severní Ameriky, země střední Asie apod.

Keywords:č, Webové online testy zdarma, Nejhranější online hry zdarma, zdroje informací, Obrázek ošatka s vajíčky, Biografie slavných osobností, Tapety na plochu PC, linky, Vlajky, flags, Online adventní magazín, Vlajky měst České republiky, Nejlepší hry pro dívky

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Strom, Lindt, Smrk, Bůh, Brambořík, Třásně, Obrazovka, Papírový vánoční stromek, Jarmark, Vánoční stromeček, K Vytisknutí, Vinná klobása, Kinder, Ježíšek, LED svíčky, Kavkazská jedle, Křesťanství, Štědrý den, Plocha, Vánoční svařák, Adventní věnec, Vánoční hvězda, Filmy, Adventní neděle, Dia, Osvětlení do oken, Vánoční trhy, Plzeň, Milka, Slámový adventní věnec, Jezulátko apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Síť, zábava, důležité informace

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako značky upravující přednost, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky apod.

Nejhranější online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější online hry zdarma . Naleznete zde Karetní hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Strategie, Sportovní hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Závody aut, Postřehové hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Hry pro děti, Logické hry a tak dále.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, školství, K, Obrázková a textová blahopřání k Velikonocům, zajímavosti, Vlajky měst a obcí České republiky, Obrázky na PC, Velikonoční wallpaper s vajíčky, Online zeměpisné testy zdarma, internetové stránky, Full HD pozadí na PC, pro děti

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, obecné zkratky, okresy České republiky, státy usa, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, firmy a společnosti, měny, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, geocaching, zkratky krajů České republiky apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Náš tip, zábava, důležité informace

Bonmoty, úsloví, přísloví, aforismy, hlášky, výroky, moudrosti

Citáty slavných, Bonmoty, úsloví, přísloví, aforismy, hlášky, výroky, moudrosti, . Naleznete zde citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Běžte na nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Full HD pozadí na PC - full HD tapety na PC zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD pozadí na PC. lze použít v tablet, obrazovka počítače, monitor, ultrabook, displej, mobil, phablet, mobilní telefon, PC, počítač, notebook a pro operační systémy Windows 95, Mac, Windows NT, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Windows 98, FreeBSD, Java ME, BlackBerry OS. Tapety na PC ke stažení z kategorií psi a štěňátka, operační systémy, Windows, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, květiny, kytky, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, příroda, krajina, auta, sportovní pozadí, wallpapery, rostliny, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie. Zvolte si z rozměrů 2560x1600, 1536x2048, 1280x960, 1920x1440, 2048x1080, 640x480, 1280x800, 1280x854, hi res 2560x1920, 768x1024, 320x568, 1280x768, 1920x1200, 1200x1920, 393x786, 1024x768 atd.

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, Stručný encyklopedický slovník, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online obrázky k vybarvení, Skvělé hry online zdarma, zadarmo, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Obrázky k vybarvení, Seznam zemí světa a jejich vlajky, č, Nejlepší hry pro dívky

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, obecné zkratky, okresy České republiky, státy usa, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, firmy a společnosti, měny, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, geocaching, zkratky krajů České republiky apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Informace, zábava, důležité informace

černý humor, frky, vtipné texty, ftipy, vtipy, vtípky

Chcete se pobavit? černý humor, frky, vtipné texty, ftipy, vtipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: murphyho zákony, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipy o metanolu, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak konvertovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak exportovat, jak spustit, jak vytvořit, v čem spustit, jak převést, jak přehrát, jak otevřít následující typy souborů: video soubory, hudební audio soubory, dokumenty, grafiku, internet a web, komprimace dat, šablony dokumentů, spustitelné soubory, konfigurační soubory, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory apod.

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nové Mexiko, Massachusetts, Tennessee, Maryland, Nebraska, Oklahoma, Pensylvánie, Wyoming, Severní Karolína, Washington, Texas, Indiana, Virginie, Georgie, Kentucky, Missouri, Michigan, Mississippi, Maine, Arizona, Aljaška, Idaho, Colorado, Havaj, Ohio, Vermont atd.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, herci a herečky, zločinci a vrazi, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Právník, Upálen, Rock ‚n‘ Roll, Habsburkové, Prezidenti ČR, Češi, Diplomat, Atentát, Miliardář, Renesance, Hokej, Poslanci, Spisovatel, Hudebnice, Poslanec, Romantismus, Mluvčí, Podnikatelé, Orlík, Slováci, Gymnasté, Textař, Architekt, Prezidenti, Královna, Rakousko-Uhersko, KSČ, Pittsburgh Penguins, Francouz, Miliardáři, Životopis, Státník, Olympiáda, Nežijící, Generalissimus, Válka apod.

Klíčová slova: internet, Přehled zkratek a akronymů, Kliparty pro Office, M, URL, Iceland, webovky, Adventní magazín, zábava, Online testy a kvízy zdarma, multimédia, webové stránky, Tapety na plochu Automobily, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Vejtaha: Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

Wikipedie: "Já vím všechno!" Google: "Najdu všechno!" Facebook: "Já znám všechny." Internet: "Beze mě jste v prdeli." Elektřina: "Tak se uklidníme, jo?!"

Další odkazy:

Antistresové omalovánky
Doporučené internetové odkazy
Obrázek velikonoční beránek
Partnerské internetové stránky
Velikonoční obrázky a kliparty zadarmo ke stažení
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázek fialová kraslice
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení
Linky na partnerské weby
Srandovní velikonoční blahopřání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.