Naše tipy, zábava, důležité informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: firmy a společnosti, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, obecné zkratky, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, okresy České republiky, země EU, hudební zkratky apod.

Myšlenky, úsloví, motta, výroky, moudra, moudrosti, přísloví

Citáty slavných osobností, Myšlenky, úsloví, motta, výroky, moudra, moudrosti, přísloví, z kategorií citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o víře, citáty o penězích, moudra o dětech od různých známých osobností.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Aljaška, Wyoming, Kalifornie, Vermont, Texas, Nové Mexiko, Idaho, Louisiana, Kentucky, Mississippi, Pensylvánie, Illinois, Alabama, Nevada, Jižní Dakota, Rhode Island, Delaware, Florida, Severní Karolína, Kansas, New Jersey, Oregon, Massachusetts, Washington, Západní Virginie, Severní Dakota atd.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: politika, počítače, nástroje, technika, hardware, věda, internet, školství, latina, lékařství a medicína, filozofie, cestování, rostliny, stavebnictví, náboženství a křesťanství, materiály, psychologie, bankovnictví, nápoje, literatura, fyzika, příroda, ekonomie a ekonomika, software atd.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, zeměpis, Přehled zkratek a akronymů, zajímavosti, Full-HD tapety na pozadí PC, Free game online hry, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Vánoční alkoholické a nealkoholické nápoje, Vánoční web, č, Online testy a kvízy zdarma, tipy

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, týmy NHL, měny, země EU, státy usa, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, Akční hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Postřehové, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Síť, zábava, důležité informace

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Keywords:volný čas, webové stránky, F, zdarma, Tipy na vánoční dárky pro teenagery, Obrázky zdarma, V, info, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, Slovník pojmů Co je to?, Super online hry zdarma, odkaz

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, zahraniční značky apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Super online hry zdarma

Zapařte si super online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní hry, Strategie, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Akční hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Závody aut, Střílečky, Adventury, Karetní hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Bojové hry a tak dále.

Klíčová slova: M, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Adventní magazín, Obázek Těhotenství, Online životopisy, biografie slavných osobností, internetové stránky, webovky, Obrázky ptáků na plochu PC, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zdroje informací, Dopravní značky, výukové pomůcky

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií nápoje, politika, kultura, internet, technika, cestování, náboženství a křesťanství, školství, lékařství a medicína, nástroje, chemie, jídlo, ekonomie a ekonomika, věda, latina, materiály, zločin a právo, různé, matematika, hardware, sport, rostliny, fyzika, příroda atd.

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Massachusetts, Alabama, Delaware, Maryland, Wisconsin, Havaj, Nebraska, Illinois, New York, Minnesota, Vermont, Washington, Kentucky, Florida, Jižní Dakota, Wyoming, Utah, Virginie, Mississippi, Nevada, Ohio, Rhode Island, Louisiana, Texas, Aljaška, Nové Mexiko atd.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Informace, zábava, důležité informace

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové hry, Závody aut, Animace, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Logické hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Strategie, Střílečky, Sportovní hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Pro dívky a tak dále.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Mj. na webu naleznete Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Hannah Montana, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Adventury, Barbie hry, Akční gamesky, Logické hry, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Deskovky apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma, pro dospělé, V, Best web page, Přehled formátů souborů, internet, Staré hry online, Obrázek vejce kačenka, počítače, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Dopravní značky

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií nápoje, politika, kultura, internet, technika, cestování, náboženství a křesťanství, školství, lékařství a medicína, nástroje, chemie, jídlo, ekonomie a ekonomika, věda, latina, materiály, zločin a právo, různé, matematika, hardware, sport, rostliny, fyzika, příroda atd.

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Massachusetts, Alabama, Delaware, Maryland, Wisconsin, Havaj, Nebraska, Illinois, New York, Minnesota, Vermont, Washington, Kentucky, Florida, Jižní Dakota, Wyoming, Utah, Virginie, Mississippi, Nevada, Ohio, Rhode Island, Louisiana, Texas, Aljaška, Nové Mexiko atd.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Náš tip, zábava, důležité informace

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Štědrý den, Vánoční ubrusy, Koledy, Papírový vánoční stromek, Sám doma, Recepty, Německy, Plocha, Třásně, Bramborový salát, Wallpaper, LED svíčky, Husarské knoflíky, K Vytištění, Píseň, Stromeček, Tichá noc, Papírové ozdoby, Lindt, Zima, Slámový adventní věnec, Keramický adventní věnec, Jmelí, Kapr, Windows, Křesťanství, Přání, Láska nebeská, Filmy, Vánoční svíčky, Jmenovky apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: Biografie známých osobností, Full HD tapety ke stažení, Prapory regionů a království, cestování, Online web Hry zdarma bez registrace, Pozadí na plochu se psy, zadarmo, Prapory regionů a království, multimédia, zábava, pro děti, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Celebrita Mary-Kate Olsen, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Modlitba: Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

Další odkazy:

Internet pornography videos images webcams
Zajímavé internetové odkazy
Přání a přáníčka
Naše tipy na zajímavé stránky
Evropa
Naše tipy na užitečné weby
Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku
Odkazy na partnerské weby
Neoficiální stránky o městu Plzeň
Doporučené internetové odkazy
Co je to Betlém?

Děkujeme vám za vaši návštěvu.