Naše tipy, inspirace pro volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Vtipné texty, fórky, anekdoty, frky, vtipy, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, fórky, anekdoty, frky, vtipy, černý humor. vás dostanou. Vtipy z kategorií O Windows, O ekonomech, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O škole, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Frky o tchýních, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O ženách, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Online vánoční magazín - vánoční web

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Televize, Jedle, Sám doma, SMS, Vánoční svíčky, Cesmína, Vánoční svícen, Vánoční stromeček, Dárky, Lindt, Samolepky, Brambořík, Vánoční ozdoby, Kapr, Kinder, Svíčky, Vánoce, Štěstí, Tisk, Přáníčko, Omalovánky, Vosí hnízda, Řetězy, Jingle Bells, Koledy, Francouzsky, Wallpaper, Lego, Vídeňský punč, Tapeta, Šišky apod.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, zadarmo, Seznam přípon a koncovek souborů, Kliparty pro Office, Obrázky k vybarvení, webové stránky, Onlinovky zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Natalie Portman, Online testy zdarma, Online hry pro děti zdarma, odkaz, Americké federální vlajky

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Anekdoty, černý humor, fóry, fórky, vtipy, vtipné texty

Zkuste vypnout! Anekdoty, černý humor, fóry, fórky, vtipy, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipné básničky, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipné citáty apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Full HD tapety na PC zdarma - full HD wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Full HD tapety na PC zdarma. můžete využít v mobil, tablet, smartphone, obrazovka počítače, PC, notebook, displej, mobilní telefon, phablet, monitor, ultrabook a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, Red Hat Linux, Lubuntu, Windows 10, Linux Xubuntu, Android, Mac, Chrome OS, Java ME, Linux Ubuntu. Pozadí na plochu PC jsou rozdělené kategorií: free wallpapers, sportovní a závodní auta, květiny, ptáci, Formule 1, velkoměsta a noční život, fraktály, nature - příroda, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, fantasy, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci. Stahujte ve velikostech 1280x720, 320x568, 393x786, 1280x800, 2048x1536, 360x760, 1080x1920, 2560x1440, 1600x1200, 1366x1024, 1680x1050, 1920x1440, Full HD 1080x1920, 412x846, 1152x768, 1600x2560 atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Full HD tapety na PC zdarma - pozadí na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. lze použít v tablet, ultrabook, počítač, monitor, displej, phablet, obrazovka počítače, PC, notebook, mobil, smartphone a pro operační systémy Java ME, Linux Xubuntu, Chrome OS, Windows 2000, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, SUSE Linux, Windows Me, Android, Microsoft Windows Vista. Nejlepší pozadí na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: letadla, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, auta, wallpapery, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, zvířata, noční města, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery. Mnoho verzí a velikostí jako 1280x1024, 2560x1600, 768x1024, 1440x960, 1536x864, 360x760, 1680x1050, HD 1280x720, 360x720, 1280x960, širokoúhlé 1366x768, 2160x3840, 393x786, 1440x900, hi res 2560x1920, 1152x864 atd.

Keywords:Webové html5 hry zdarma, V, zdroje informací, pro dospělé, Karl Marx, Adam Smith, Státní prapory, zdarma, Obrázky zdarma, Paris Saint-Germain F.C., pro děti, info, humor

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, mytologie, poruchy, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, národnost, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, státní správa, politika, záliby, vlastnosti, lékařství, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, sport, politici atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klíčová slova: Full HD tapety na PC zdarma, URL, Dopravní značení, Penelope Cruz, Hry pro dívky online, linky, školství, Fernando Torres, Webové online testy zdarma, PC tapety pro Windows, Nejhranější online testy a kvízy, Super online flash hry

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: křesťané a svatí, umělci a umělkyně, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Miliardáři, Producent, Herec, Poslanec, Režisér, Boston Bruins, Hejtmani, Mim, Komunisté, Obchodník, Antropolog, Američané, Zpěvačky, Státník, Pedagog, Historik, Zlatý slavík, Rakousko-Uhersko, Překladatel, Manýrismus, Básník, Country, Textař, Scénárista, Ital, Vražedkyně, Rakušan, Zavražděn, Prezidenti, Egypt, KHL, NHL, Atentát, Komunista, Mluvčí, Filozof apod.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Strategické onlinovky, Akční gamesky, Omalovánky, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Adventury, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Letecké simulátory, Logické hry, Deskovky, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Hry s koňmi, Oddechové hry, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní apod.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: H, Přehled přípon a koncovek souborů, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Texty přáníček k svátku podle jmen, weby, Online web Hry zdarma bez registrace, doporučujeme, Dětské omalovánky, Staré hry online, A, hyperlinky

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, okresy České republiky, firmy a společnosti, země EU, úřady a ministerstva, geocaching, mezinárodní organizace, hudební zkratky apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, výstražné značky, značky upravující přednost apod.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, herci a herečky, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Slovenští prezidenti, Dallas Stars, Dabérka, Politik, Američan, Slováci, Lord, Hejtman, Podnikatel, Máj, Ministr zahraničí, Továrník, Československo, KSČ, Hudba, Prezident USA, Itálie, Miliardáři, Protektorát, Překladatel, Olympiáda, Dramatik, Renesance, Nobelova cena, Sebevražda, Závodník, Prezidenti ČR, Státník, Esejista, Charta 77, Mim, Zpěvačky, NHL, Zlatý slavík, Němci, Kancléř apod.

Klíčová slova: Full HD tapety na PC zdarma, Biografie známých osobností, Dopravní značky, F, zeměpis, Bayern de Múnich club, výukové pomůcky, odkazy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, kuriozity, Nej hry online, Stručný slovník pojmů a termínů, Sexy Erika Eleniak,

Několik fórů na závěr. Vtip Zatracený tik: Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Inzerát: "Koupím vilu od poslance za cenu, kterou uvedl v majetkovém přiznání."

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Tapety na plochu květiny
Naše tipy
Cristiano Ronaldo futbalista
Zajímavé internetové odkazy
Přání a obrázky
Partnerské weby
Charlize Theron
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.