Dále doporučujeme, důležité informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Náš tip, důležité informace

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj apod.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Deskovky, Adventury, online html5 hry, Letecké simulátory, Omalovánky, Auta a závodní, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Hannah Montana apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Klíčová slova: URL, zábava, F, zdarma, FC Bayern Munich, internet, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přehled formátů souborů, Tapety na plochu příroda, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Dopravní značení, V, Wallpapery do mobilu

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro mobil, smartphone, monitor, ultrabook, mobilní telefon, počítač, notebook, tablet, phablet, displej, PC a pro operační systémy Slackware, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, Red Hat Linux, Windows 98, FreeBSD, Windows 10, Windows 95, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Windows XP. Obrázky na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: free wallpapers, nature - příroda, ptáci, Formule 1, zvířata, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, flóra, stromy. Zvolte si z rozměrů 3200x1200, 2560x1600, 750x1334, 800x1280, 375x812, 1600x1200, 412x846, 1536x2560, 1800x1440, 1280x768, 3200x1800, 1024x768, 393x786, 1280x720, 1536x2048, 1280x1024 atd.

Online zeměpisné testy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Informace, důležité informace

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Keywords:Webové online hry zdarma, webové stránky, počítače, humor, Uruguay, zajímavosti, M, Stručný encyklopedický slovník, Texty přání k svátku podle jmen, Staré hry online, Státy a jejich prapory, multimédia

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Myšlenky, motta, aforismy, hlášky, rčení, úsloví, moudra

Citáty slavných, Myšlenky, motta, aforismy, hlášky, rčení, úsloví, moudra, . Naleznete zde citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

World wide web, internet, důležité informace

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, Stručný encyklopedický slovník, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Alicia Keys, Vlajky jednotlivých států USA, Hry pro dívky online, Online životopisy, biografie slavných osobností, Flags of the world, Full HD pozadí ke stažení, zeměpis, Online vánoční magazín, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Fórky, ftipy, kameňáky, frky, vtípky, fóry

Chcete se uvolnit? Fórky, ftipy, kameňáky, frky, vtípky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O škole, O důchodcích, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O ženách, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O manželství, O Somálcích, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Internet, síť, důležité informace

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií výstražné značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky apod.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: žurnalisté a novináři, filozofie, školství, státní správa, historie, zločin a právo, profese a zaměstnání, záliby, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, politici, herectví, herci a herečky, umělci, sport, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, věda, mytologie, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, poruchy atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Přehled souborových přípon, linky, World flags, Staré hry online, odkazy, Dopravní značení, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, tipy, Vlajky měst České republiky, Super online kvízy

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Fórky, ftipy, kameňáky, frky, vtípky, fóry

Chcete se uvolnit? Fórky, ftipy, kameňáky, frky, vtípky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O škole, O důchodcích, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O ženách, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O manželství, O Somálcích, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Síť, důležité informace

Federace USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Connecticut, Aljaška, Pensylvánie, Virginie, Utah, Oregon, Nové Mexiko, Illinois, Delaware, Michigan, Nebraska, Tennessee, Nevada, Wisconsin, Florida, Massachusetts, Missouri, Rhode Island, Wyoming, Maryland, Jižní Dakota, Arizona, Kansas, Západní Virginie, Vermont, Severní Dakota atd.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Ústecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Jihočeský kraj apod.

Vánoční web - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Francouzsky, Samolepky, Atmosféra, K Vytisknutí, Vánoční koledy, Zima, Keramika, K Tisku, Tisk, Řetězy, Vánoční koule, Jídlo, Vinná klobása, Patchwork, Vánoční punč, Vánoční světýlka, Wallpaper, Hostina, Keramický adventní věnec, Papírový vánoční stromek, Adventní neděle, Sám doma, Štědrý den, Osvětlení do oken, Stromeček, Pokrmy, Šišky, Václavské náměstí, Neviňátko, Santa, Kameňák apod.

Wallpapery do mobilu - tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapery do mobilu. můžete využít v tablet, mobil, displej, obrazovka počítače, PC, počítač, smartphone, notebook, phablet, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Android, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Windows 10, Windows XP, macOS, Windows Me, Windows NT, Java ME, FreeBSD, Red Hat Linux. Obrázky na plochu počítače z kategorií Rally, závody aut, sportovní wallpapery, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, Formule 1, zvířata, hmyz a pavouci, ptáci, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, fantasy, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, fraktály, motorky. Stahujte v rozlišení 750x1334, 1280x800, 375x667, 1280x960, 1920x1440, 1200x1920, 2560x1920, 320x568, 1536x2560, 1600x900, 640x480, 1152x1920, 2048x1536, 393x786, 1280x720, širokoúhlé 1366x768 atd.

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Hejtmani, Pedagog, Američan, Zavražděn, Masový vrah, Skladatel, Archivář, Máj, Renesance, Teolog, Kladno, Slovenští prezidenti, Český slavík, Zpěvačka, Hejtman, Poslanec, Brno, Esejista, Textařka, Křesťanství, Nežijící, Pittsburgh Penguins, ČSSD, Angličané, Dallas Stars, Starověký Egypt, Zpěvačky, Rock ‚n‘ Roll, Továrník, Životopis, Poprava, Kancléř, Olympijský vítěz, Scénárista, Slováci, Voják apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma, odkaz, Online testy a kvízy zdarma, Prapory regionů a království, webovky, Full-HD tapety na pozadí PC, zdroje informací, pro dospělé, Obrázky, kliparty, školství, Tapety na plochu počítače, F, Vše pro kolo,

Několik fórů na závěr. Vtip Zkušenost: Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval

Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

Správní chlapi nepláčou, rozmazaná řasenka na nich totiž vypadá vážně blbě.

Další odkazy:

Partnerské weby
Státní vlajky amerických států
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky k vybarvení
Naše tipy
Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky zdarma ke stažení
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.