Dále doporučujeme, důležité informace a zábava pro volný čas

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Maryland, Indiana, Oregon, Wisconsin, Tennessee, Kentucky, Iowa, Nebraska, Utah, Washington, Kansas, Montana, Wyoming, Mississippi, Vermont, Severní Karolína, Nevada, Kalifornie, Arizona, Illinois, Aljaška, Alabama, Jižní Dakota, Michigan, Texas, Pensylvánie atd.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Klíčová slova: internet, Online vánoční webzine, Stručný encyklopedický slovník, Seznam souborových přípon, Celebrita Rihanna, Ilustrační obrázky, zadarmo, zeměpis, Přání a přáníčka, Obrázky, kliparty, Nejlepší hry pro dívky, zdroje informací, Stručný encyklopedický slovník

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Moudra, úsloví, motta, moudrosti, bonmoty, rčení, přísloví

Citáty slavných osobností, Moudra, úsloví, motta, moudrosti, bonmoty, rčení, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o přátelství, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, halloween, hmyz, náboženství, nápoje, muži, květiny, zelenina, láska, zvířata, rostliny, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, přístroje, hudba, jídlo a nápoje, auta, stavby, symboly, Vánoce a Advent atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií okresy České republiky, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, země EU, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, hudební zkratky, měny, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, obecné zkratky, státy usa, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace apod.

Keywords:Vlajky měst a obcí České republiky, kuriozity, M, zábava, Biografie, životopis Christina Ricci, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Americké federální vlajky, Dopravní značení, Co je to Romulus Remus?, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Biografie známých osobností, weby

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky apod.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Vánoční web - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak se podívejte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Desktop, Dia, SMS, Špalda, Vánoční svícen, Blahopřání, Štěstí, Ježíš Kristus, Vánoční stromeček, Anglicky, Přání, Windows, Plzeň, Historické ozdoby, Vánoční ubrusy, Slámový adventní věnec, Jedle, Vinná klobása, Štóla, Zima, Vánoční světýlka, Rumové řezy, Perníčky, Zdraví, Advent, Striezelmarkt, Jarmark, Vánoční koledy, Vánoční koule, Kameňák, Kavkazská jedle apod.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, zdarma, Online hry zdarma, Modelky a celebrity, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Super online kvízy, URL, Free hry, pro děti, tipy, F, multimédia

Hry pro dívky online

Zahrajte si hry pro dívky online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Sportovní, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, psychologie, sportovci a sportovkyně, historie, politika, mytologie, školství a vzdělávání, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, Spisovatelé a básníci, národnost, lékařství, zločin a právo, přezdívky, záliby a hobby, umělci a umění, filozofie atd.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, výukové pomůcky atd.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Ftipy, kameňáky, anekdoty, fórky, frky, černý humor

Zkuste vypnout! Ftipy, kameňáky, anekdoty, fórky, frky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Windows, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O zvířátkách, O důchodcích, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O ekonomech, Vtipy o cikánech, O mužích, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O ženách, O gayích a homosexuálech, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách apod.

Klíčová slova: cestování, internetové stránky, webové stránky, Celebrita Gwen Stefani, PC tapety pro Windows, Nejlepší školní testy a kvízy, Prapory regionů a království, Svátky, jmeniny, kalendář, Online testy a kvízy zdarma, F, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hry pro dívky online

Zahrajte si hry pro dívky online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Sportovní, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, psychologie, sportovci a sportovkyně, historie, politika, mytologie, školství a vzdělávání, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, Spisovatelé a básníci, národnost, lékařství, zločin a právo, přezdívky, záliby a hobby, umělci a umění, filozofie atd.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak spustit, jak přehrát, jak importovat, čím prohlížet, v čem upravit, kterak editovat, jak vytvořit, jak konvertovat, jak převést, v čem spustit soubory z následujících kategorií: internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, grafiku, konfigurační soubory, koncovky souborů, dokumenty, spustitelné soubory, systémové soubory, hudební audio soubory, šablony dokumentů, obrazy disků apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Wallpapers na plochu PC, F, A, Super free web games zdarma, Lechtivé fotky Mandy Moore, Full HD wallpapers na PC, Vlajky měst České republiky, zajímavosti, Nejlepší hry pro dívky, volný čas, Super free web games zdarma, Ekonomie, Karl Marx, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Závěť: Zemřel bohatý žid. Notář čte poslední vůli: "A Karlovi, kterému jsem slíbil, že si na něj vzpomenu v závěti, posílám srdečný pozdrav."

Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Zákon vyplývající ze života: Život je řada průšvihů po sobě nepravidelně jdoucích.

Další odkazy:

Fotbalista Zlatan Ibrahimović
Doporučené odkazy
O Arsenal Football England
Linky na partnerské weby
Internet pornography videos images webcams
Odkazy na zajímavé weby
Swaziland
Naše tipy na zajímavé stránky
Liverpool F.C.
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Omalovánky, obrázky k vybarvení pro děti i dospělé

Děkujeme vám za vaši návštěvu.