Zajímavé odkazy pro děti, studenty i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Scénárista, Slovenští prezidenti, Zavražděn, Zlatý slavík, Češi, Dramatik, Hejtman, Stoletá válka, Císař, Ministr, Diplomat, Gymnasté, Upálen, Sochař, Prezident, Američan, Hudebnice, Producent, Básníci, Manýrismus, Masový vrah, Teolog, Němci, Zpěvačky, Husité, Rakousko-Uhersko, Továrník, Hudba, Renesance, Pedagog, Prezident USA, Angličané, Olympijský vítěz, Sci-fi, Vojevůdce, Textař apod.

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro děti, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Střílečky, Karetní hry, Animace, Stolní a deskové hry, Závody aut, Pro dívky, Adventury, Postřehové hry, Relaxační hry a tak dále.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země střední Asie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Severní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země východní Asie apod.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako cestování, fyzika, literatura, účetnictví, nemoce, lékařství a medicína, materiály, nápoje, počítače, sport, ekonomie a ekonomika, různé, chemie, český jazyk, zkratky, zločin a právo, školství, technika, jídlo, věda, kultura, náboženství a křesťanství, latina, příroda atd.

Klíčová slova: Prapory českých měst, H, Free game online hry, pro děti, Sexy Isla Fisher, Dopravní značení, Staré hry online, Slovník pojmů Co je to?, Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican, weby, Dopravní značení, URL, Superhry a hry online zdarma

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Vánoční magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Německy, Tablet, Vykrajovátka, Sám doma, Dia, Láska nebeská, Santa Claus, Ježíšek, Lego, Vosí hnízda, Perníčky, Hostina, Vídeňský punč, Jmelí, Vánoční koledy, Píseň, Vánoční ozdoby, Jezulátko, Písnička, K Tisku, Husarské knoflíky, Vánoční prostírání, Tiskárna, Brno, Papírový vánoční stromek, Vánoční punč, Atmosféra, Řetězy, Jedle, Vánoční tapety, Štěstí apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Keywords:Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Městské a obecní prapory obcí ČR, Státní prapory všech zemí, kuriozity, Fotografie Kim Kardashian, V, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Trinidad and Tobago, Pozadí na plochu počítače, internet, zadarmo

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země střední Asie, země jižní Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, Antarktidy apod.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: účetnictví, rostliny, fyzika, příroda, bankovnictví, software, filozofie, hardware, materiály, politika, počítače, zločin a právo, různé, psychologie, literatura, kultura, lékařství a medicína, cestování, internet, nemoce, nápoje, zkratky, věda, školství atd.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Ftipy, vtípky, frky, fóry, černý humor, vtipy

Chcete se pobavit? Ftipy, vtípky, frky, fóry, černý humor, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipné hádanky, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, černý humor, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipné citáty, fóry o homosexuálech apod.

Klíčová slova: počítače, Státní prapory států světa, výukové pomůcky, HTML5 Browserspiel, zdroje informací, Online zeměpisné testy zdarma, Ilustrace, obrázky, Geography and flags, Vánoční magazín, doporučujeme, humor, zábava

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Free game online hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste free game online hry. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Postřehové, Logické, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Washington, Montana, Wisconsin, Texas, Nebraska, New Jersey, Vermont, Aljaška, Nové Mexiko, Missouri, Utah, Connecticut, Rhode Island, Tennessee, Colorado, New Hampshire, Severní Dakota, Louisiana, Arizona, Pensylvánie, Massachusetts, Kalifornie, Illinois, Mississippi, Indiana, Kentucky atd.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, Vlajky spojených států amerických, odkazy, Catherine Zeta-Jones, volný čas, F, Přehled formátů souborů, Brittany Murphy, Webové online testy zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, webovky

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Free game online hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste free game online hry. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Postřehové, Logické, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Tapety na plochu PC - full HD wallpapers na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC. můžete využít v phablet, smartphone, počítač, PC, mobilní telefon, obrazovka počítače, displej, notebook, monitor, mobil, ultrabook a pro operační systémy Windows Server 2012, Windows 7, Lubuntu, SUSE Linux, BlackBerry OS, Linux Mint, OSX, Linux Xubuntu, Windows NT, macOS, Red Hat Linux. Wallpapers na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako wallpapery, budovy a stavby, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, zvířata, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, hudební tapety, letadla, psi a štěňátka, auta, příroda, krajina, dopravní prostředky, rostliny, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí. Dostupné velikosti jsou 360x640, 2160x3840, 2560x1440, 2560x1600, 1920x1280, širokoúhlé 1366x768, 393x786, 1366x1024, 1152x864, 1920x1080 Full HD, 854x480, 800x1280, 1920x1200, 1152x1920, 1440x900, 750x1334 atd.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj apod.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, školství, tipy, Super online hry zdarma, Online vánoční magazín, Biografie Jenny Mc Carthy, Slovník pojmů Co je to?, ú, webové stránky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zdarma, internetové stránky, Celebrity Jenny Mc Carthy, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Pevný stisk: Tak takhle se drží škorpión!

Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Další odkazy:

Obrázky k vybarvení
Naše tipy na zajímavé stránky
Alyson Hannigan
Tipy na zajímavé weby
CelebrityHeather Locklear
Tipy na Partnerské weby
Textová přáníčka a obrázky k svátku
Linky na partnerské weby
Přáníčka k výročí svatby
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Cesmína - symbol Vánoc

Děkujeme vám za vaši návštěvu.