Tipy na zajímavé weby, inspirace pro volný čas

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Informace, inspirace pro volný čas

Vše o Vánocích - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční světýlka, Vosí hnízda, Tisk, Blahopřání, Husarské knoflíky, Tiskárna, Vánoční ubrusy, Dia, Historické ozdoby, Vinná klobása, SMS, Jídlo, Perníčky, Betlém, Přání, Bramborový salát, Přáníčko, Vánoční kaktus, Papírové ozdoby, Obrazovka, Cesmína, Linux, Neviňátko, bezlepkové cukroví, Tablet, Koleda, Hostina, Třásně, Santa Claus, Schleich, Recepty apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: V, pro dospělé, Ilustrační obrázky, Nejlepší online hry zdarma, Winona Ryder, K, Nej hry online, Nejlepší školní testy a kvízy, Sexy Zhang Ziyi, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, webovky, Přehled souborových přípon, Tapety do mobilu

Skvělé hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste skvělé hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Velikonoční hry, Oddechové, Strategie, Klasické, Pro dívky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Karetní, Vánoční online hry, Závodní a podobně.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Hry pro nejmenší online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší online . Naleznete zde Karetní hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Střílečky, Akční hry, Závody aut, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Animace, Adventury, Relaxační hry a tak dále.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, čím prohlížet, kterak editovat, jak přehrát, jak importovat, v čem spustit, čím zobrazit, v čem upravit, jak vytvořit, jak spustit, jak převést soubory těchto typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, video soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, obrazy disků, systémové soubory, písma, fonty, hudební audio soubory, konfigurační soubory, grafiku, internet a web apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Keywords:Dopravní značení, V, Online životopisy, biografie, zábava, Tapety, pozadí, wallpapers, zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Slovník pojmů Co je to?, Celebrity Jennifer Aniston, Nej hry online, Pozadí na plochu počítače, Full HD pozadí na PC

Fóry, kameňáky, frky, černý humor, anekdoty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, kameňáky, frky, černý humor, anekdoty, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, černý humor, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipy o facebooku apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako matematika, nemoce, nástroje, školství, nápoje, stavebnictví, sport, zločin a právo, materiály, hardware, kultura, cestování, technika, český jazyk, počítače, politika, latina, filozofie, ekonomie a ekonomika, literatura, bankovnictví, zkratky, věda, software atd.

Výroky, přísloví, myšlenky, aforismy, moudra, motta, bonmoty

Citáty slavných osobností, Výroky, přísloví, myšlenky, aforismy, moudra, motta, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Naleznete zde výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, nadpřirozené osoby, vlastnosti, lékařství, filozofie, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, Spisovatelé a básníci, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, národnost, sport, zločin a právo, mytologie, politika, psychologie, poruchy, školství, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, rodinné vztahy atd.

Klíčová slova: URL, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zeměpis, Obrázky krásných sexy žen., Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, multimédia, Kliparty zdarma ke stažení, Eri Aikawa, V, linky, zajímavosti, počítače

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Auta a závodní, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Barbie hry, Omalovánky, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Adventury apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, doporučujeme, internet, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, Americké federální vlajky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Vlajky jednotlivých států USA, Vlajky měst Jihomoravského kraje, Online vánoční webzine, Skvělé hry online zdarma, tipy

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země střední Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Pozadí na plochu počítače - obrázky na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na plochu počítače. jsou vhodná pro mobil, phablet, smartphone, tablet, PC, notebook, monitor, počítač, ultrabook, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows XP, Mac, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu, Windows 98, Android, SUSE Linux. Tapety do mobilu jsou přehledně rozdělené do kategorií: motorky, motocykly, květiny, kytky, psi a štěňátka, auta, letadla, vesmír, planety, galaxie, rostliny, budovy a stavby, zvířata, hudební tapety, wallpapery, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, voda a bubliny, noční města, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety. Dostupné velikosti jsou 800x600, 1800x1440, 800x1280, 1152x864, 1440x900, 1280x960, 640x480, 1600x1200, 1366x1024, Full HD 1080x1920, 360x640, 1600x2560, 1680x1050, 2560x1600, širokoúhlé 1366x768, 1920x1080 Full HD atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií profese a zaměstnání, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, Spisovatelé a básníci, politika, mytologie, filozofie, historie, státní správa, poruchy, zločin a právo, školství, křesťanství, přezdívky, rodinné vztahy, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, psychologie, nadpřirozené osoby, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Státní vlaječky, prapory, cestování, školství, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Andrés Iniesta - španělský fotbalový záložník, pro děti, Slovník pojmů Co je to?, Státní prapory zemí světa, info, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, webové stránky, Omalovánky zdarma ke stažení, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Březněvovo hobby: Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Starej žid Roubíček vzal vnoučka do ZOO. Tak proházejí pavilony, prohlížejí si zvířátka, když se dostanou k pavilonu opic, kde si to právě opičák s opicí pěkně rozdávají. Vnouček si toho všimne první, a zakřičí: "Ježíšmarjá, dědo, támhle šukaj opice !" Dědu to hrozně rozčílí, dá vnoučkovi lepáka, a povídá : "To máš za to, jak mluvíš. Správný žid nikdy neříká Ježíšmarjá!

Tak takhle se drží škorpión!

Další odkazy:

Pink
Odkazy na partnerské weby
Texty přání k svátku podle jmen
Doporučené odkazy
Chicago
Odkazy na zajímavé weby
Christina Aguilera
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Cestování po ČR a Evropě
Linky na partnerské weby
Avril Lavigne

Děkujeme vám za vaši návštěvu.