Partnerské weby pro děti i dospělé

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Bůh, Cesmína, Advent, Monitor, K Vytištění, Jesličky, Vánoční svícen, Adventní trhy, Zdraví, Tichá noc, Samolepky, Filmy, Papírové ozdoby, Televize, Vosí hnízda, Korálky, Vánoční ozdoby, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Slámový adventní věnec, Pozadí, K Tisku, Ostrava, Anglicky, Svíčky, Windows, Špalda, Přání, Vánoční stromeček, Text, Wallpaper apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj apod.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Internet, síť pro děti i dospělé

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií mezinárodní organizace, země EU, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, týmy NHL, úřady a ministerstva, hudební zkratky, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, měny, mezinárodní organizace, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, Staré hry online, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Přehled zkratek a akronymů, Emma Watson, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Obrázky vlajek států světa, Dopravní značení, CelebrityHalle Berry, humor, Superhry a hry online zdarma, V, PC tapety pro Windows

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Keywords:zábava, Dopravní značení, Vlajky měst a obcí České republiky, Super online kvízy, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, Seznam souborových přípon, info, Městské a obecní prapory obcí ČR, Rihanna, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Skvělé hry online zdarma, Vánoční magazín

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Montana, Oklahoma, Mississippi, Aljaška, Colorado, Massachusetts, Indiana, Illinois, Ohio, Delaware, Kansas, Tennessee, Rhode Island, Severní Karolína, Nové Mexiko, Nevada, Texas, Iowa, Vermont, Jižní Karolína, Florida, Georgie, Minnesota, Maryland, Louisiana, Arizona atd.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Síť pro děti i dospělé

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení apod.

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Závodní, Klasické, Velikonoční hry, Oddechové, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Strategie, Logické, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Klíčová slova: internet, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, zadarmo, Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport, Skvělé hry online zdarma, Vše o Vánocích, Životopisy osobností, Online obrázky k vybarvení, pro dospělé, Státní prapory všech států, počítače, webové stránky

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Frky, vtipy, anekdoty, kameňáky, fóry, černý humor

Chcete se pobavit? Frky, vtipy, anekdoty, kameňáky, fóry, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, anekdoty o politice, černý humor, kameňáky, vtipy o facebooku apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Informace pro děti i dospělé

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, strategické hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Naleznete zde výukové pomůcky, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Myšlenky, aforismy, úsloví, bonmoty, hlášky, rčení, moudra

Slavné citáty, Myšlenky, aforismy, úsloví, bonmoty, hlášky, rčení, moudra, . Mj. na webu naleznete citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o zlu od různých známých osobností.

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, F, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vlajky zemí Oceánie, hyperlinky, internetové stránky, odkazy, Biografie Selena Gomez, webovky, F, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Frky, vtipy, anekdoty, kameňáky, fóry, černý humor

Chcete se pobavit? Frky, vtipy, anekdoty, kameňáky, fóry, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, anekdoty o politice, černý humor, kameňáky, vtipy o facebooku apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Náš tip pro děti i dospělé

Super online kvízy

Běžte na super online kvízy. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Super online flash hry

Zahrajte si super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Adventury, Barbie hry, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Hry s koňmi, Hannah Montana, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, online html5 hry, Oddechové hry, Logické hry, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, v čem spustit, jak konvertovat, jak přehrát, čím zobrazit, jak importovat, jak otevřít, jak exportovat, čím prohlížet, kterak editovat, jak vytvořit soubory následujících typů: hudební audio soubory, dokumenty, grafiku, spustitelné soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, konfigurační soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, písma, fonty, systémové soubory apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: URL, odkaz, Nejlepší online hry zdarma, linky, doporučujeme, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, Stručný slovník pojmů a termínů, č, tipy, Wallpapery na plochu PC, Online hry zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Robinson: 22. června - Pátek, 23. června - Pátek, 24. června - Pátek. Co je to? Erotický deník Robinsona Crusoa.

„Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

Příjde babka po letech na úřad a pozdraví: Čest, soudruhu!! Starosta se podiví a povídá: Babi, to jste si trochu spletla dobu,ne? Babka na to:Dobu možná, ale tebe ne!

Další odkazy:

Jennifer Aniston
Naše tipy na zajímavé stránky
Kubánská vlajka
Doporučené internetové odkazy
Tapety na plochu zbraně
Doporučené odkazy
Slot machine
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Topmodelky a celebrity
Odkazy na užitečné webové stránky
Sexy Angelina Jolie

Děkujeme vám za vaši návštěvu.