Naše tipy, zábava, důležité informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako záliby, profese a zaměstnání, křesťanství, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, historie, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, filozofie, rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, lékařství, politici, psychologie, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie, osobnosti, přezdívky, věda atd.

Hry pro nejmenší online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Hry pro dva hráče, Střílečky, Akční hry, Adventury, Závody aut, Logické hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Animace, Hry pro děti, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Karetní hry a tak dále.

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma Vybírejte z kategorií Logické hry, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Postřehové hry, Adventury, Hry pro děti, Závody aut, Relaxační hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Animace, Akční hry, Střílečky a tak dále.

Síť, zábava, důležité informace

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Nejlepší tapety na plochu zdarma, multimédia, Ilustrační obrázky, hyperlinky, Co je to omalovánka?, Seznam souborových přípon, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Biografie Ashanti, Databáze osobností Kdo je to?, Online web Hry zdarma bez registrace, linky, Biografie slavných osobností

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Vše o Vánocích - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční hvězda, Brambořík, Jedle, Jarmark, Desktop, Vinná klobása, Hostina, Samolepky, Historické ozdoby, Vánoční kaktus, Špalda, Plzeň, Kameňák, Silvestr, Rumové řezy, Strom, Windows, Vánoční stromeček, Atmosféra, Jídlo, Sám doma, Květiny, Vánoční trhy, Vánoční svícen, Jmelí, Vánoční prostírání, Alkoholový kalendář, Štěstí, bezlepkové cukroví, Stromeček, Tapeta apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Informace, zábava, důležité informace

Kameňáky, ftipy, vtípky, fórky, fóry, frky

Zkuste vypnout! Kameňáky, ftipy, vtípky, fórky, fóry, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipné hádanky, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipné básničky, černý humor, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice apod.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Keywords:Prapory českých měst, zeměpis, weby, Dopravní značky, Burundi, Státní prapory států světa, K, M, Cameron Diaz photos, Vlajky států USA, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Hry pro nejmenší online

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Vtipné texty, fóry, frky, anekdoty, vtípky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, fóry, frky, anekdoty, vtípky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O Slovácích, O ženách, Vtipy o doktorech, O mužích, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O škole, O Němcích, Frky ze života apod.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, ovoce, mapy, muži, zvířata, jídlo a nápoje, květiny, zelenina, ptáci, náboženství, auta, hudba, sport, láska, Vánoce a Advent, nápoje, věda, halloween, dopravní prostředky, symboly, stavby atd.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: fyzika, nástroje, psychologie, sport, cestování, rostliny, filozofie, nápoje, software, ekonomie a ekonomika, věda, stavebnictví, latina, hardware, internet, počítače, lékařství a medicína, kultura, účetnictví, chemie, nemoce, matematika, zločin a právo, literatura atd.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj apod.

Klíčová slova: Staré hry online, Přehled přípon a koncovek souborů, zdroje informací, Omalovánky k tisku, cestování, doporučujeme, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Sexy Shakira, Nejlepší zeměpisné kvízy, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, internetové stránky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, Antarktidy apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako vodorovné značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

Pozadí na plochu PC - pozadí na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu PC. doporučujeme pro tablet, monitor, smartphone, obrazovka počítače, počítač, displej, mobil, mobilní telefon, PC, ultrabook, notebook a pro operační systémy Lubuntu, Windows 10 Mobile, Windows 2000, Slackware, Android, Windows 98, macOS, SUSE Linux, Windows NT, Windows Server 2012, Linux Mint. Obrázky na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: příroda, krajina, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, rostliny, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, hudební tapety, motorky, motocykly, wallpapery, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby. Zvolte si z rozměrů 2560x1440, 2048x1080, hi res 2560x1920, 1920x1280, 2560x1600, 1200x1920, 1920x1440, 2048x1536, 393x786, 1440x900, 375x667, 1024x600, 1024x768, 1536x864, 800x1280, 375x812 atd.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zábava, kuriozity, Vlajka Trinidadu a Tobago, Pozadí na plochu PC, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Členské země americké federace, Gratulace a přání, Ilustrační obrázky, Přehled státních vlajek států světa, tipy

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, Antarktidy apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Náš tip, zábava, důležité informace

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závodní, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Logické, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Klasické, Vánoční online hry, Strategie, Pro dívky, Karetní, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Oddechové a podobně.

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky . Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Logické, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Klasické, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Střílečky, Oddechové, Pro dívky, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy a podobně.

Full HD tapety na PC - tapety na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD tapety na PC. můžete využít v tablet, počítač, monitor, mobil, phablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, displej, PC, smartphone, notebook a pro operační systémy Java ME, Red Hat Linux, Windows 95, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, OSX, Android, Mac. Počítačové tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, motorky, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, nature - příroda, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, květiny, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, ptáci, free wallpapers, sportovní wallpapery, Formule 1. Vyberte si rozměr z 1920x1200, 1440x900, 1600x1200, 375x667, 360x720, 1440x960, 412x846, 1280x854, 750x1334, 2560x1440, 2560x1600, 1280x768, 1800x1440, 1280x960, 2048x1536, 2560x1920 atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Vánoční web - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Perníčky, Květiny, Linux, Štědrý den, Obrazovka, Vánoční ubrusy, Vánoční tapety, Filmy, Francouzsky, Stromeček, Kavkazská jedle, Samolepky, Vánoční trhy, Jmenovky, Vánoční filmy, Tichá noc, Milka, Štěstí, Vánoční ozdoby, Desktop, bezlepkové cukroví, Recepty, Anděl, Kapr, Film, Vánoční kaktus, Papírový vánoční stromek, Mrazík, Wallpaper, Vánoční punč, Plocha apod.

Klíčová slova: zajímavosti, Dopravní značky, Webové online testy zdarma, zdarma, volný čas, Tapety se zvířaty na plochu PC, Nejlepší hry pro dívky, školství, Vše o Vánocích, webové stránky, Nejlepší školní testy a kvízy, Vánoční web, Státní vlajky států světa, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Práce a onanie: Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Myslivec kupuje pro psa misku na vodu. Prodavač se pro jistotu ptá: "Nechcete misku s nápisem - Pro psa?" "Není třeba. Pes číst neumí a já vodu nepiju!"

Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Další odkazy:

Pozadí na plochu zbraně
Odkazy na zajímavé weby
Bio Elisha Cuthbert
Odkazy na partnerské weby
Gratulace a přání
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Wayne Rooney futbolista inglés
Odkazy na užitečné webové stránky
Velikonoční obrázky a kliparty zadarmo ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Open format

Děkujeme vám za vaši návštěvu.